Nintendo Direct Mini – dwie nowe gry z serii Monster Hunter i inne zapowiedzi

Maria Wawrzyniak
2020/09/17 20:35
0
0

Nintendo również nie próżnuje. Dziś byliśmy świadkami kolejnej prezentacji z serii Nintendo Direct Mini, podczas której zapowiedziano sporo nowości oraz kilka niespodzianek.

Nintendo udostępniło dzisiaj kolejny odcinek z serii Nintendo Direct Mini, podczas którego przedstawiono kilka nowości. Poznaliśmy również listę tytułów, które w najbliższej przyszłości zadebiutują na konsoli Nintendo Switch i trzeba przyznać, że posiadacze sprzętu mogą być zadowoleni. Zapowiedziano dwie nowe gry z kultowej serii Monster Hunter, szóstą część cyklu Disgaea, a także porty takich tytułów, jak Ori and the Will of the Wisps czy Hades. Poniżej znajdziecie zestawienie wszystkich najważniejszych wieści z krótkimi opisami oraz odnośniki do materiałów wideo, które zostały opublikowane na oficjalnym kanale korporacji.

Monster Hunter: Rise

Na sam początek warto wspomnieć o pierwszej (z dwóch) nowej grze z kultowej serii Monster Hunter. Otrzymaliśmy oficjalną zapowiedź Monster Hunter: Rise – produkcja czerpie garściami z japońskiej kultury. Będziemy eksplorować niewidziane wcześniej lokacje o otwartej strukturze, zawalczymy z nowymi potworami, a przy tym wszystkim skorzystamy z nowej zabawki: rozbudowanego haka pozwalającego na łatwe pokonywanie większych odległości. Premiera gry Monster Hunter: Rise została zaplanowana na 26 marca przyszłego roku.

Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin

Drugim tytułem z serii Monster Hunter jest Monster Hunter Stories 2: Wings of Ruin, czyli kontynuacja japońskiego RPG-a z 2017 roku, który zadebiutował wówczas na konsoli Nintendo 3DS. Choć deweloperzy oraz wydawca nie podzielili się żadnymi konkretnymi informacjami, potwierdzono, że po raz kolejny będziemy mieć do czynienia z grą z gatunku RPG. Premiera ma odbyć się latem przyszłego roku.

Ori and the Will of the Wisps

Kolejną niespodzianką okazała się zapowiedź premiery gry Ori and the Will of the Wisps na konsoli Nintendo Switch. Gra zostanie udostępniona na wspomnianym sprzęcie jeszcze dzisiaj! Zdradzono również, że nadchodzi specjalna edycja kolekcjonerska zawierająca obie części (czyli dodatkowo pierwszą, Ori and the Blind Forest). Przypomnijmy, że Ori and the Will of the Wisps pierwotnie zadebiutowało w marcu bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach Xbox One.

Hades

Również dziś udostępniono na konsoli Nintendo Switch grę Hades, czyli roguelike’owa gra RPG z elementami dungeon crawlera. Teraz na Switchu możemy więc wcielić się w samego syna Hadesa, boga śmierci i wyruszyć w niebezpieczną podróż na Olimp. Gra jest również dostępna na komputerach osobistych.

Pozostałe premiery i materiały:

  • Fitness Boxing 2: Rhythm & Exercise (4 grudnia 2020 roku)
  • Disgaea 6: Defiance of Destiny (lato 2021 roku)
  • Empire of Sin (1 grudnia 2020 roku)
  • The Long Dark (dostępne już od dzisiaj)
  • Balan Wonderworld (26 marca 2021 roku)
  • Sniper Elite 4 (okres świąteczny 2020 roku)
  • PGA Tour 2K21 (25 września 2020 roku)
  • Rune Factory (2021 rok)

GramTV przedstawia:

Pozostałe premiery i materiały:, Nintendo Direct Mini – dwie nowe gry z serii Monster Hunter i inne zapowiedzi

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!