Nowa gra twórców Tell Me Why z datą premiery. W Twin Mirror zagramy jeszcze w tym roku

Radosław Krajewski
2020/09/15 18:49

Studio Dontnod ogłosiło datę premiery wydania swojego najnowszego tytułu. W oczekiwaną grę zagramy już w grudniu tego roku.

Dopiero co na rynku pojawił się ostatni odcinek Tell Me Why, a studio Dontnod właśnie ogłosiło datę premiery swojej następnej produkcji. Twin Mirror został ogłoszony w 2018 roku i już od pierwszych zapowiedzi wyglądał na grę, która nie będzie prostą kopią formuły wypracowanej przy okazji pierwszej części Life is Strange. Produkcja nie będzie podzielona na odcinki i pełna gra zadebiutuje już 1 grudnia tego roku. Z tej okazji producent wypuścił nowy zwiastun swojego tytułu, prezentujący historię, gdzie świat rzeczywisty łączy się ze światem wspomnień. Zobaczcie jak prezentuje się Twin Mirror.

Nowa gra twórców Tell Me Why z datą premiery. W Twin Mirror zagramy jeszcze w tym roku

W grze przyjdzie nam wcielić się w 33-letniego Sama Higgsa, który powraca do rodzinnego miasta Basswood na pogrzeb swojego najlepszego przyjaciela. Szybko staje się oczywiste, że to małe miasto w Zachodniej Wirginii skrywa wiele mrocznych sekretów. Były dziennikarz śledczy musi wykorzystać swoje detektywistyczne umiejętności, aby odkryć tajemnice skrywane przez miasto i jego mieszkańców. Nie mogąc poradzić sobie ze swoją przeszłością, Sam będzie rozdarty między poszukiwaniem prawdy a pragnieniem ponownego nawiązania kontaktu z krewnymi. Jednak mężczyzna będzie musiał zdecydować, komu może zaufać.

GramTV przedstawia:

Twin Mirror będzie psychologicznym thrillerem z unikalną mechaniką wnikania w umysł głównego bohatera i nieliniowej historii, dzięki licznym wyborom moralnym. Sam Higgs będzie mógł wejść do Pałacu Umysłu – miejsca, w którym gracze odkryją wiele aspektów osobowości bohatera. Będzie to bezpieczna przestrzeń, w której Sam może być sobą, bez presji i osądów otoczenia. Tam będzie mógł wrócić do swojej przeszłości i ponownie być świadkiem wydarzeń sprzed lat podczas sekwencji retrospekcji. Miejsce odegra kluczową rolę w poszukiwaniu prawdy o Basswood i jego mieszkańcach, dzięki badaniu otoczenia i zbieraniu wskazówek pozwalającą symulować wiele scenariuszy w celu ustalenia przebiegu wydarzeń lub przewidzenia istotnych punktów zwrotnych w historii.

Najnowsza produkcja studia Dontnod pojawi się na PC, Xbox One i PlayStation 4.

Komentarze
2
Sanders-sama
Gramowicz
15/09/2020 19:44

No i Epic Store :/ Mogliście dodać w newsie, miałbym rozczarowanie przed obejrzeniem trailera, a nie po.

Sanders-sama
Gramowicz
15/09/2020 19:04

Najs, czekałem na to od pierwszej zapowiedzi i ostatnio gdybałem kiedy to wyjdzie.