Techniczny zwiastun Crysis Remastered w 8K pokazuje możliwości gry

Wincenty Wawrzyniak
2020/09/15 21:45
1
1

Z racji, że premiera Crysis Remastered na pecetach oraz konsolach już niedługo, Crytek postanawia podgrzać atmosferę nowym zwiastunem.

Jeżeli należycie do osób przywiązujących sporo wagi do oprawy graficznej w grach, najnowszy zwiastun techniczny Crysis Remastered najprawdopodobniej Was zadowoli. Deweloperzy ze studia Crytek opublikowali specjalny materiał prezentujący możliwości remastera i podkreślający zmiany, jakie zaszły w oprawie graficznej na porównaniu nowej wersji z wersją z 2007 roku. Produkcja otrzyma wsparcie ray tracingu, tekstury o znacznie wyższej jakości, a także możliwość zabawy w rozdzielczości 4K. Dowiedzieliśmy się również o nowoczesnej głębi ostrości, rozmyciu ruchu, ustawieniach światła, a także o globalnym oświetleniu SVOGI. Zobaczcie sami!

Przypomnijmy, że odświeżona wersja kultowej gry akcji z 2007 roku zadebiutuje już 18 września bieżącego roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One. Tytuł od 23 lipca jest dostępny na konsoli Nintendo Switch – na naszej stronie możecie również znaleźć recenzję portu, którą napisał Adam Harpen Berlik.Techniczny zwiastun Crysis Remastered w 8K pokazuje możliwości gry

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
garfieldgarfield
Gramowicz
16/09/2020 08:03

8K słabo!!

24K to by było coś!!!