Złota pustynia i ogromne czerwie. Mamy pierwszy zwiastun Diuny!

Radosław Krajewski
2020/09/09 18:26
1
0

Warner Bros. opublikował pierwszy zwiastun najnowszego filmu Denisa Villeneuve’a. Materiał trwa aż trzy minuty.

Po wielu miesiącach nareszcie doczekaliśmy się pierwszego zwiastuna Diuny. Warner Bros. długo kazało nam czekać na pierwszy materiał ze swojej nadchodzącej produkcji, która w kinach zadebiutuje już za nieco ponad trzy miesiące. Na szczęście kampania marketingowa ruszyła na dobre, dostarczając nam świeży zwiastun prezentujący, jak film będzie wyglądał na wielkim ekranie. Jeszcze w tym roku szykuje nam się ogromne widowisko, obok którego ciężko przejść obojętnie. Zobaczcie, jak wygląda nowa, filmowa wersja Diuny na pierwszym zwiastunie.

Złota pustynia i ogromne czerwie. Mamy pierwszy zwiastun Diuny!

Historia opowiada o konflikcie dwóch potężnych rodów walczących o kontrolę nad najważniejszą we wszechświecie planetą – Arrakis. Znajdują się na niej złoża Przyprawy, cennego surowca, wytwarzanego przez ogromne pustynne czerwie. Pozyskuje się z niej substancje poszerzającą granice ludzkiej świadomości i odblokowuje korzystanie z wyjątkowych umiejętności umysłu. Wykorzystywana jest do przewidywania przyszłości i podróży międzygwiezdnych. Na tle konfliktu poznajemy historię Paula Atrydy, który jest kluczowym elementem programu eugenicznego, trwającego od setek pokoleń.

GramTV przedstawia:

W obsadzie są: Timothée Chalamet, Rebecca Ferguson, Zendaya, Oscar Isaac, Josh Brolin, Javier Bardem i Stellan Skarsgård.

Diuna zadebiutuje w kinach na całym świecie już 17 grudnia 2020 roku.

Komentarze
1
wolff01
Gramowicz
10/09/2020 00:03

Przyznam bez bicia że książek nie przeczytałem, a filmu Lyncha już za bardzo nie pamiętam. Trailer wygląda zachęcająco.

Ciekawe czy te dwa filmy będą dobrą adaptacją. Reżyser deklaruje, że książki zna bardzo dobrze bo jest fanem od kiedy ukończył 15 lat...