Twórcy Bad Boys dołączą do Marvela. Wyreżyserują nowy superbohaterski serial

Radosław Krajewski
2020/09/08 12:05
0
0

Adil El Arbi i Bilall Fallah dołączą do Marvel Studios aby wyreżyserować odcinki jednej z zapowiedzianych superbohaterskich serii.

Bad Boys for Life stało się największym tegorocznym hitem. Film nie tylko obronił się jako widowiskowe kino akcji, zarabiając setki milionów dolarów, ale również jako sprawiająca rozrywkę kontynuacja cyklu sprzed dwudziestu lat. Po sukcesie produkcji od razu zaczęły pojawiać się głosy, że dwójka reżyserów Adil El Arbi i Bilall Fallah rozpatrywani są przez Marvel Studios i DC Comics do stworzenia superbohaterskiej produkcji. Według najnowszych plotek nie będzie to film kinowy, ale serial tworzony przez Marvela dla Disney+. Reżyserski duet ma stanąć za kamerą przynajmniej jednego odcinka serii o Ms. Marvel. Nie tak dawno media informowały, że serial o Kamali Khan wyreżyseruje inny duet Anna Boden i Ryan Fleck, którzy mają na koncie współpracę z Marvelem przy reżyserii pierwszej części Kapitan Marvel.

Twórcy Bad Boys dołączą do Marvela. Wyreżyserują nowy superbohaterski serial

Postacie Ms. Marvel i Carol Danvers mają być ze sobą połączone, więc niewykluczone, że serial wprowadzi nam młodą bohaterkę, aby mogła pojawić się u boku Kapitan Marvel w drugiej części jej przygód. Główną bohaterkę serialu ma zagrać aktorka, która do tej pory nie zaliczyła występu w żadnej dużej produkcji i jest nieznana szerszej publiczności.

GramTV przedstawia:

Dowiedzieliśmy się również, że każdy odcinek będzie trwał około godziny. Nie znana jest na razie liczba odcinków w pierwszym sezonie Ms. Marvel. Prace nad serialem mają ruszyć już w listopadzie i potrwać do marca 2021 roku. Wtedy też powinniśmy poznać nazwiska obsady oraz ekipy pracującej nad serią. Data premiery serialu na Disney+ nie jest jeszcze znana.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!