DOOM jest już grywalne na słynnym teście ciążowym

Maria Wawrzyniak
2020/09/08 08:45

Najpierw mowa była jedynie o odtworzeniu nagrania. Wszyscy wiemy jednak, że gdy ktoś próbuje zagrać w DOOM na czymś, jest to jedynie kwestią czasu.

Przedwczoraj informowaliśmy o prologu gry The Elder Scrolls V: Skyrim odtworzonym na teście ciążowym, a dziś… Jakby Wam to powiedzieć? Ten sam użytkownik o pseudonimie Foone wkroczył na wyższy poziom – teraz na teście ciążowym można bowiem zagrać w DOOM, czyli kultową strzelankę pierwszoosobową z 1993 roku. Dosłownie. Jakość nadal pozostawia naprawdę wiele do życzenia, ale hej, da się!

Wczytywanie ramki mediów.

Gracz próbował to osiągnąć zaledwie dzień przed tym, jak napisaliśmy pierwszą wiadomość; na samym początku udało mu się jedynie, podobnie jak w przypadku Skyrima, odtworzyć na teście ciążowym nagranie z DOOM-a. Wszyscy jednak wiemy, że kiedy ktoś decyduje się zagrać w DOOM-a na czymś, jest to jedynie kwestią czasu. Kwestią czasu jest również to, jaka gra będzie kolejna – zainteresowanych zachęcamy do śledzenia użytkownika na Twitterze, ponieważ już pracuje nad nowymi projektami.

GramTV przedstawia:

DOOM jest już grywalne na słynnym teście ciążowym

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!