Lost Heaven w Mafia: Edycja Ostateczna jest otwarte i gotowe do eksploracji

Mikołaj Ciesielski
2020/09/05 09:10
0
0

Deweloperzy z Hangar 13 zapewniają również, że podczas zwiedzania miasta nie natrafimy na ekrany ładowania.

Premiera Mafia: Edycja Ostateczna zbliża się wielkimi krokami. Twórcy nie chcą, aby gracze zapomnieli o nadchodzącym debiucie wspomnianej produkcji i udostępniają całą masę materiałów. Podczas gamescom Opening Night Live zobaczyliśmy nowy, fabularny zwiastun, a wczoraj otrzymaliśmy materiał wideo, zapraszający graczy do Lost Heaven. Twórcy postanowili ujawnić dziś kilka szczegółów właśnie na temat samego miasta, które podobnie jak inne elementy gry, również doczekało się istotnych zmian.

Lost Heaven w Mafia: Edycja Ostateczna jest otwarte i gotowe do eksploracji

Lost Heaven z Edycji Ostatecznej zostało stworzone na geometrii miasta znanego z oryginalnej wersji. Twórcy poinformowali, że niektóre nazwy zostały zmienione, ale lokacje takie jak lotnisko, tor wyścigowy i inne kultowe miejscówki zostały wierne pierwowzorowi. Najważniejszym elementem remake’u jest jednak fakt, że gracze nie muszą rozegrać całej kampanii, aby móc swobodnie eksplorować miasto. Ponadto podczas zwiedzania odświeżonego Lost Heaven użytkownicy nie natrafią na ekrany ładowania.

Twórcy informują również, że w centrum miasta znajduje się obecnie dużo więcej wieżowców. Dzielnica Chinatown posiada teraz lepszą architekturę i jest dużo bardziej wiarygodna. Zmodyfikowano m.in. jej topografię i wprowadzono kilka mniejszych zmian. W Mafia: Edycja Ostateczna pojawi się cała masa bocznych ulic i alejek, które pomogą graczom unikać policji, zwłaszcza że w grze dostępne będą również motocykle, których nie było w oryginalnej wersji. Twórcy udostępnili również mapę odświeżonego Lost Heaven, którą znajdziecie poniżej.

Mafia: Edycja Ostateczna zmierza na komputery osobiste, a także konsole PlayStation 4 i Xbox One. Premiera już 25 września.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!