Immortals: Fenyx Rising, czyli dawne Gods & Monsters z datą premiery

Mikołaj Ciesielski
2020/09/04 09:30
0
0

W grze wykorzystamy miech Achillesa i zmierzy się z mitologicznymi bestiami. Opublikowano również nowe zrzuty ekranu.

Immortals: Fenyx Rising zapowiedziano na ubiegłorocznych targach E3 jako Gods & Monsters. Poinformowano wówczas, że tytuł inspirowany jest grecką mitologią, a główny bohater musi uratować bogów. Nieco później dowiedzieliśmy się, że produkcja jest RPG-iem z otwartym światem, a narratorem całej historii jest Homer. Dziś gra pojawiła się w ofercie sklepu Microsoft, dzięki czemu do sieci trafiły kolejne informacje o Immortals: Fenyx Rising oraz data premiery. Produkcja studia Ubisoft Quebec ma zadebiutować na rynku 3 grudnia.

Immortals: Fenyx Rising, czyli dawne Gods & Monsters z datą premiery

Okazuje się, że świat będzie podzielony na siedem regionów. Walki będziemy toczyć nie tylko na lądzie, ale też w powietrzu. Nie zabraknie starć z mitycznymi bestiami jak np. Cyklopem czy Meduzą. Gracz będzie mógł skorzystać m.in. z miecza Achillesa i skrzydeł Daidalosa. Użytkownicy wykorzystają w walce również samosterujące strzały oraz umiejętność telekinezy. Ponadto w grze pojawią się także różnego rodzaju zagadki, które pozwolą nam nieco odpocząć od wymagających potyczkach.

GramTV przedstawia:

Kolejnych informacji na temat Immortals: Fenyx Rising możemy spodziewać się na zbliżającym się Ubisoft Forward. Wydarzenie odbędzie się już 10 września, a francuski deweloper poinformował, że nie zabraknie na nim wspomnianej produkcji.

Immortals: Fenyx Rising zmierza na komputery osobiste oraz konsole PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One, Xbox Series X i Nintendo Switch. Produkcja ma być również dostępna na platformie Google Stadia.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!