Uczta dla fanów Mario! Nintendo zapowiedziało 3D All-Stars (i wiele więcej)

Wincenty Wawrzyniak
2020/09/03 16:50
1
0

Z okazji już 35. urodzin Mario, Nintendo przygotowało dla miłośników serii mnóstwo niespodzianek. Podsumowujemy Super Mario Bros. 35th Anniversary Direct!

Nintendo nie zawiodło – z okazji 35-lecia istnienia serii Super Mario japońska korporacja zorganizowała specjalną prezentację pod tytułem Super Mario Bros. 35th Anniversary Direct, podczas której doczekaliśmy się kilku dużych (oraz kilku mniejszych) zapowiedzi. Z racji, że jest tego całkiem sporo, postanowiliśmy wszystko podsumować w poniższych akapitach (posiłkując się między innymi serwisem Kotaku).

Po pierwsze więc – i zapewne najważniejsze – zapowiedziano Super Mario 3D All-Stars, kolekcję, o której plotki krążyły już od jakiegoś czasu w sieci. Mowa o zestawie odświeżonych wersji Super Mario 64, Super Mario Sunshine oraz Super Mario Galaxy. Sytuacja jest tutaj o tyle ciekawa, że sprzedaż zestawu rozpocznie się 18 września i… zakończy 31 marca 2021 roku. Tak, zakończy.

Drugą atrakcją jest nowa gra z serii Mario Kart, która wykorzysta technologię rozszerzonej rzeczywistości, pozwalając nam ścigać się we własnych domach, przenosząc znane pojazdy do prawdziwego świata. Produkcja otrzymała tytuł Mario Kart Live: Home Circuit i umożliwi graczom tworzenie własnych tras. Premiera została zaplanowana na 16 października bieżącego roku i będzie kosztować aż 99,99 dolarów.

GramTV przedstawia:

Po trzecie, Super Mario 3D World doczeka się ulepszenia w postaci dodatkowej zawartości. Całość zaprezentowano pod tytułem Super Mario 3D World + Bowser’s Fury. Gra doczeka się trybu kooperacji zarówno w online, jak i offline – premiera została zaplanowana na 12 lutego 2021 roku.

Po czwarte, battle royale. Oczywiście, że zapowiedziano battle royale. Super Mario Bros. 35 to gra sieciowa, gdzie łącznie 35 graczy zostanie poddane prawdziwemu testowi umiejętności skakania po platformach i refleksu – do momentu, aż na arenie pozostanie jeden gracz. Tytuł ma zostać udostępniony 1 października wyłącznie dla klientów Nintendo Switch Online i… będzie działać do 31 marca 2021 roku. Nintendo, co ty kombinujesz?

Uczta dla fanów Mario! Nintendo zapowiedziało 3D All-Stars (i wiele więcej)

Komentarze
1
Headbangerr
Gramowicz
03/09/2020 20:23

Super Mario 3D World - jedna z najlepszych gier z Mario ever. W moim rankingu stoi na równi z Odyssey i Mario64.