Produkcje Netflixa za darmo! Platforma udostępniła filmy i seriale bez opłat

Radosław Krajewski
2020/08/31 16:50
0
0

To już kolejna akcja, w której serwis udostępnia za darmo część swojej biblioteki. Ma to zachęcić nowe osoby do wykupienia subskrypcji.

Netflix raz na jakiś czas organizuje akcje, w których na specjalnej podstronie publikuje swoje oryginalne produkcje bez żadnych opłat. Tym razem serwis udostępnił trzy filmy oraz siedem seriali. Jest tylko jeden haczyk. Gdy w przypadku filmów mowa o pełnych produkcjach, tak seriale otrzymały tylko darmową próbkę w postaci pierwszego odcinka. W końcu to akcja mająca na celu zachęcenie nowe osoby do wykupienia subskrypcji i pozostania z usługą na dłużej.

Produkcje Netflixa za darmo! Platforma udostępniła filmy i seriale bez opłat

GramTV przedstawia:

Platforma udostępniła naprawdę mocne tytuły, które pokazują gatunkową rozpiętość bogatej biblioteki usługi. Za darmo obejrzycie Nie zamykaj oczu, Dwóch papieży oraz Zabójczy Rejs z Adamem Sandlerem i Jennifer Aniston. Wśród serialowych propozycji znajdziecie Stranger Things, Szkoła dla elit, Nasz planeta, Dzieciak rządzi znowu w grze, Grace i Frankie, Jak nas widzą i Miłość jest ślepa. Wszystkie powyższe produkcje znajdziecie na stronie netflix.com/pl/watch-free. Niestety oferta skierowana jest wyłącznie do widzów korzystających z komputerów oraz laptopów. Użytkownicy smartfonów, tabletów oraz telewizorów z aplikacją Netflixa nie uruchomią wspomnianych tytułów za darmo.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!