Blazing Sails – data premiery battle royale z piratami we wczesnym dostępie

Maria Wawrzyniak
2020/08/30 13:45

Podczas gamescomu poznaliśmy datę premiery gry Blazing Sails we wczesnym dostępie – pirackie battle royale zostanie udostępnione graczom we wrześniu.

Jeśli brakuje Wam powiewu świeżości w niezwykle popularnym dziś gatunku battle royale, Blazing Sails może okazać się czymś, co przypadnie Wam do gustu. Mowa bowiem o battle royale, tyle że nieco innym – tutaj wcielimy się w piratów, którzy toczą wielkie bitwy morskie na śmierć i życie. Tak się składa, że podczas niedawno zakończonego gamescomu twórcy ze studia Get Up Games wraz z wydawcą Iceberg Interactive podzielili się datą premiery gry Blazing Sails w fazie wczesnego dostępu, przy okazji częstując nas również nowym zwiastunem. Dowiedzieliśmy się, że produkcja zostanie udostępniona już 9 września bieżącego roku.

Blazing Sails zakupimy na platformie Steam – gra zadebiutuje wyłącznie na komputerach osobistych. Niezależne studio Get Up Games zaoferuje ogromne starcia z innymi graczami, które stoczymy zarówno na wodzie, jak i na lądzie. Do naszej dyspozycji oddane zostaną wyspy, gdzie znajdziemy nowe rodzaje broni. W trakcie rozgrywki będziemy również ulepszać nasz statek, aby zwiększyć jego wytrzymałość i potencjał bojowy. Zainteresowanych produkcją zapraszamy na oficjalną stronę internetową.

GramTV przedstawia:

Blazing Sails – data premiery battle royale z piratami we wczesnym dostępie

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!