Pumpkin Jack to współczesny MediEvil. Pierwszy gameplay z atrakcyjnej platformówki

Radosław Krajewski
2020/08/28 13:30
0
0

Na trwającym Gamescomie zaprezentowano fragmenty rozgrywki z platformówki, która odwołuje się do klasyki gatunku, jak MediEvil.

Fani klasycznych trójwymiarowych platformówek mają powody do radości. Podczas Gamescomu studio Nicolas Meyssonnier zaprezentowało w akcji swoją debiutancką produkcję, która odwołuje się do takich klasyków jak MediEvil i Jak & Daxter. Pumpkin Jack to trójwymiarowa platformówka akcji, w której kierujemy Jackiem, legendarnym Dyniowym Królem. Na 8-minutowym gameplayu twórcy pokazują nie tylko etapy platformowe, ale również widowiskową i efektowną walkę z wrogami, a także dynamiczne etapy zręcznościowe z kierowaniem wagonikiem.

Pumpkin Jack to współczesny MediEvil. Pierwszy gameplay z atrakcyjnej platformówki

Pumpkin Jack zabierze nas w podróż do Królestwa Nudy, fantastycznej krainy, w której mieszkańcy żyją w zgodzie, spokoju i nieustannej nudzie. Sprzeciwiający się rutynie Diabeł zamierza położyć kres harmonii i rzuca klątwę, sprowadzając na ziemie wszelkiej maści potwory. Ludzie nie pozostają mu dłużni i wzywają na pomoc potężnego czarodzieja. Diabeł ma jeszcze jednego asa w rękawie – Dyniowego Króla, który trafia w sam środek wojny między siłami dobra i zła. Jego zadaniem jest powstrzymanie maga, nim ten przywróci w królestwie dawny ład i porządek, a przy okazji nudę.

GramTV przedstawia:

Z okazji prezentacji gameplaya, twórcy udostępnili na Steamie demo gry do pobrania dla każdego chętnego. Pumpkin Jack pojawi się na PC, Xbox One, PlayStation 4 oraz Nintendo Switch. Premiera gry została wyznaczona na ostatni kwartał tego roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!