Co łączy Trebunie-Tutki z mechami? Ścieżka dźwiękowa do Iron Harvest

LM
2020/08/27 13:10
0
0

Kompozytorzy muzyki do Iron Harvest dzielą się filozofią, na której bazują poszczególne motywy w grze. Iron Harvest zadebiutuje już 1 września.

Co łączy Trebunie-Tutki z mechami? Ścieżka dźwiękowa do Iron Harvest

Już tylko kilka dni dzieli nas od premiery pełnej wersji ciekawie zapowiadającej się strategii niemieckiego King Art Games – Iron Harvest. Steampunkowy RTS inspirowany grafikami z uniwersum 1920+ Jakuba Różalskiego ukaże się już 1 września na PC, PlayStation 4 i Xboksie One, a tymczasem wydawca uraczył nas kolejnym materiałem wideo promującym rzeczony tytuł.

Tym razem możemy zerknąć przez ramię autorom oryginalnej ścieżki dźwiękowej do Iron Harvest - Adam Skorupa (Wiedźmin), Michal Cielecki (Shadow Warrior) oraz Krzysztof Wierzynkiewicz (Bulletstorm) połączyli siły, by przygotować pięć motywów muzycznych i 60 utworów, które będą akompaniować naszym działaniom podczas zabawy w Iron Harvest. Na pokładzie pojawiły się nie tylko tradycyjnie kojarzone z poszczególnymi nacjami instrumenty, ale też folkowe zespoły, jak wspomniane w tytule Trebunie-Tutki. Rzućcie okiem na załączony do wiadomości materiał.

Przy okazji Deep Silver przypomina, że wybrane utwory ze ścieżki dźwiękowej Iron Harvest znajdą się na dołączanej do fizycznego wydania płycie CD, a soundtrack doczeka się wydania również na winylu. Być może nie podchodzicie tak entuzjastycznie do muzyki, jak ja, ale z pewnością zainteresuje Was to, że Iron Harves otrzyma pełną polską wersję językową z dubbingiem.

Jeszcze przez kilka dni możecie testować wycinek Iron Harvest w ramach otwartych testów beta na Steam. Tymczasem pozostaje nam jedynie wyczekiwać pierwszego września.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!