Bajka z Cartoon Network doczeka się aktorskiej wersji

Radosław Krajewski
2020/08/25 12:30

Osoby wychowane na Cartoon Network doskonale znają animowane seriale emitowane przez stacje. Teraz jedna z nich doczeka się niespodziewanej kontynuacji.

Tej informacji chyba nikt się nie spodziewał. Stacja CW, znana z Supernatural, The 100 oraz Riverdale, ogłosiła prace nad nową wersją Atomówek. Nie będzie to jednak kolejny serial animowany, ale produkcja aktorska, która będzie kontynuacją przygód sióstr. Według zapowiedzi serial opowie o dwudziestoparoletnich dziewczynach, które są rozczarowane, że bezpowrotnie utraciły dzieciństwo, walcząc z przestępczością. Wkrótce pojawia się nowe zagrożenie, z którym poradzić sobie mogą jedynie Atomówki. Dorosłe siostry będą musiały się zjednoczyć i raz jeszcze wykorzystać swoje supermoce.

Bajka z Cartoon Network doczeka się aktorskiej wersji

Nad scenariuszem do serialu pracuje Diablo Cody, znana z filmów Tully oraz Juno, a także Heather Regnier, która ma na koncie nową wersję Veronici Mars i iZombie. Jednym z producentów jest Greg Berlanti, który sprawował pieczę nad wszystkimi superbohaterskimi serialami DC Comics, od Arrow, przez Flasha, na Titans i Doom Patrol kończąc.

GramTV przedstawia:

Atomówki opowiadały o Bójce, Bajce i Brawurce, trzech siostrach, które zostały stworzone przez profesora Atomusa. Dziewczynki narodziły się z supermocami, dzięki przypadkowemu dodaniu do mikstury Związku X. Teraz wykorzystują nadludzkie zdolności do walki ze złem. Oryginalna seria emitowana była od 1998 do 2005 roku i doczekała się 78 odcinków. W 2016 roku pojawił się reboot serii z nową, czwartą siostrą.

Komentarze
2
Crad999
Gramowicz
25/08/2020 16:09

Ciekawe czy Mojo Jojo również będzie tak realistyczny jak ostatnie filmy Króla Lwa i Księgi Dżungli.

Jeszcze bardziej mnie ciekawi, czy będzie miał scenę jak zdejmuje hełm i pokazuje mózg. To może wywołać krzyki na sali kinowej.

Ray
Gramowicz
25/08/2020 14:39

To brzmi tak niedorzecznie że aż jestem zainteresowany. Ciekawe czy Atomówki będą miały palce tym razem.