Crysis Remastered na PS4 jeszcze w tym tygodniu?

Mikołaj Ciesielski
2020/08/19 08:35
0
0

Wygląda na to, że Sony ujawniło premierę odświeżonej produkcji studia Crytek, a fani gry wcale nie będą musieli długo czekać.

Kilka dni temu informowaliśmy, że posiadacze komputerów osobistych oraz konsol PlayStation 4 i Xbox One będą musieli jeszcze poczekać na premierę gry Crysis Remastered. Jak się jednak okazuje odświeżona produkcja studia Crytek może pojawić się na wspomnianych platformach jeszcze w tym tygodniu. Na kanale PlayStation Access opublikowano materiał wideo, prezentujący produkcje, które w najbliższych dniach zadebiutują na PlayStation 4. Wśród wymienionych tytułów znalazł się właśnie Crysis Remastered, który, według filmu, ma trafić do graczy w piątek 21 sierpnia.

Crysis Remastered na PS4 jeszcze w tym tygodniu?

GramTV przedstawia:

Wielce prawdopodobne, że wraz z premierą gry na konsoli Sony, produkcja pojawi się także na komputerach osobistych oraz Xboksie One. Warto jednak poczekać na oficjalne stanowisko twórców. Niewykluczone, że studio Crytek wyjaśni dziś całą sytuację. Mamy nadzieję, że podany wyżej termin jest realny i już w najbliższy weekend będziemy mogli sprawdzić, jak odświeżony Crysis prezentuje się na wymienionych wyżej platformach.

Przypomnijmy, że gra Crysis Remastered dostępna jest obecnie wyłącznie na konsoli Nintendo Switch. Tytuł ten zadebiutował na wspomnianym sprzęcie 23 lipca.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!