DualShock to nie oręż samuraja. Ghost of Tsushima można skończyć na katanie

Mikołaj Ciesielski
2020/08/20 10:45
0
0

Jeden z graczy zaprezentował nietypowy sposób na ukończenie najnowszego dzieła studia Sucker Punch. Podejmiecie się wyzwania?

Ghost of Tsushima zadebiutowało na rynku nieco ponad miesiąc temu, ale o produkcji studia Sucker Punch wciąż jest głośno. Sami twórcy nie zapominają o swoim najnowszym dziele i zapowiedzieli, że już jesienią do gry trafi sieciowy moduł o nazwie Legends. Deweloperzy szybko uspokoili również fanów i zapewnili, że wspomniany tryb będzie pozbawiony mikropłatności. O przygodach Jina Sakai nie zapominają również gracze, którzy zaskakują swoją kreatywnością. Do sieci trafił nietypowy materiał wideo, na którym widzimy, że w Ghost of Tsushima można grać za pomocą katany!

DualShock to nie oręż samuraja. Ghost of Tsushima można skończyć na katanie

GramTV przedstawia:

Użytkownik serwisu YouTube o pseudonimie Super Louis 64 opublikował na swoim kanale kolejny interesujący materiał. Autor postanowił zagrać w Ghost of Tsushima za pomocą specjalnego kontrolera w kształcie katany. Trzeba przyznać, że twórca wniósł poziom immersji na zupełnie nowy poziom. Zobaczcie sami, jak wspomniany użytkownik poradził sobie z nowym wyzwaniem.

Nietypowe narzędzie, którego użył Super Louis znane jest pod nazwą Onimusha 3 Katana. Za opracowanie kontrolera odpowiedzialna jest firma HORI. Niecodzienny pad był jednym z elementów kolekcjonerskiej edycji gry Onimusha 3: Demon Siege, która zadebiutowała na rynku w 2004 roku na konsoli PlayStation 2.

Warto dodać, że w przeszłości autor podejmował się podobnych wyzwań. Na jego kanale możemy znaleźć materiały wideo, na których m.in. sprawdza, czy da się przejść Dark Souls 3 za pomocą gitary z Guitar Hero, a także czy kontroler Ring Fit, opracowany z myślą o Nintendo Switch, pozwala ukończyć wspomnianą produkcję From Software.

Ghost of Tsushima zadebiutowało na rynku 17 lipca. Produkcja jest tytułem ekskluzywnym dla konsoli PlayStation 4.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!