Jeff Goldblum i Chris Pratt w Minecrafcie? Zobaczcie kwadratowe Jurassic World!

Mikołaj Ciesielski
2020/08/19 09:15
0
0

Mojang udostępniło nowe rozszerzenie, które sprawia, że każdy fan Parku Jurajskiego będzie wniebowzięty.

Kilka dni temu informowaliśmy o niezwykle ciekawym materiale wideo, który przedstawia, jak Tom Holland oraz Tobey Maguire poradziliby sobie w grze Marvel’s Spider-Man. A czy zastanawialiście się, jak bohaterowie filmu Jurassic World prezentowaliby się w Minecrafcie? Studio Mojang udostępniło nowe rozszerzenie, które wprowadza do produkcji nowe skórki, prezentujące postacie, w które wcielają się m.in. Jeff Goldblum oraz Chris Pratt. To jednak nie koniec nowości, które niesie ze sobą dodatek Jurassic World!

Jeff Goldblum i Chris Pratt w Minecrafcie? Zobaczcie kwadratowe Jurassic World!

GramTV przedstawia:

Oprócz nowych skórek, których w sumie jest 21, DLC wprowadza również możliwość budowy i zarządzania własnym Parkiem Jurajskim. Rozszerzenie daje graczom dostęp do ponad 60 różnych dinozaurów, a także ekspedycji, mających na celu odkrycie DNA prehistorycznych stworzeń.

Studio Mojang udostępniło również zwiastun najnowszego rozszerzenia, na którym możecie sprawdzić, jak Jeff Goldblum oraz Chris Pratt prezentują się w kwadratowej formie. Jestem przekonany, że miłośnicy filmu docenią starania twórców, którzy zadbali, aby Minecraftowe wersje aktorów wiernie odwzorowywały rzeczywistość.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!