The Battle for Middle-Earth Reforged wygląda rewelacyjnie. Zobacz gameplay

Łukasz LM Wiśniewski
2020/08/18 09:20
0
0

Ekipa odpowiedzialna za fanowski remake Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth na silniku Unreal Engine 4 podzieliła się pierwszym gameplayem.

Powracamy na chwilę do rozpoczętego jeszcze w lutym wątku fanowskiego remake’u strategii Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth. Ekipa odpowiedzialna za przeniesienie gry na silnik Unreal Engine 4 opublikowała pierwszy obszerny gameplay z projektu, który dowodzi, że odświeżona wersja wydanej w 2004 roku produkcji, mogłaby namieszać na rynku. Co prawda, twórcy nie zaprezentowali zbyt dużego zróżnicowania jednostek, ale to, co pokazali, wygląda nieźle, szczególnie że w tym momencie skupiają się przede wszystkim na aspektach sieciowych Bitwy o Śródziemie. Gdy te będą gotowe, to twórcy rozpoczną zmagania z kampanią singlową.

The Battle for Middle-Earth Reforged wygląda rewelacyjnie. Zobacz gameplay

GramTV przedstawia:

Fanowski remake The Battle for Middle-Earth Reforged pozostaje na razie bez oficjalnej daty premiery i zdaje się, że ekipa raczej bada grunt pod jego dalszy żywot. Jeśli w nadchodzących tygodniach twórcy nie otrzymają „pozdrowień” od Warner Bros. czy Electronic Arts, to być może ruszą z dalszymi pracami. Tymczasem rzućcie okiem na załączony do wiadomości materiał i koniecznie dajcie znać, co o nim sądzicie.

Lord of the Rings: The Battle for Middle-Earth ukazało się w grudniu 2004 roku wyłącznie na PC. Dwa lata później udany RTS doczekał się ciepło przyjętej kontynuacji.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!