Rockstar czyści konta graczy GTA Online. Twórcy walczą z następstwami błędu

LM
2020/08/17 14:59
0
0

Wygląda na to, że w dobie prac nad kolejnym Grand Theft Auto twórcy nie będą przymykać oczu na korzystanie z rozmaitych sztuczek.

Wygląda na to, że miłośnicy naginania mechanik Grand Theft Auto Online, po raz kolejny przekonują się, że Take-Two i Rockstar Games bardzo poważnie traktują swoje wpływy z mikropłatności. Po najnowszej aktualizacji sieciowego modułu fani odkryli błąd, który pozwala błyskawicznie powiększyć stan środków na koncie o okrągłą sumkę. W ostatnich dniach na forum reddit exploit promowano, ale szybko okazało się, że gracze nie nacieszyli się zbyt długo.Rockstar czyści konta graczy GTA Online. Twórcy walczą z następstwami błędu

Wielu użytkowników reddita zaczęło alarmować, że korzystanie z nowego błędu w GTA Online skutkuje wyczyszczeniem konta gracza. Nie wskazano tu, czy znikają jedynie środki pozyskane z wykorzystaniem błędu, czy cały dobytek graczy, a brak jakiejkolwiek wiadomości ze strony Rockstar Games wskazuje, że młot poszedł w ruch. Fani gry ostrzegają, żeby jak najszybciej wydać nielegalne środki, aczkolwiek trudno powiedzieć, czy uchroni to oszustów przed nieodległą karą.

Oczywiście przypadki, w których gracze korzystają z rozmaitych sposobów, by zaoszczędzić nieco grosza na mikropłatnościach, to dla Rockstara chleb powszedni. Tym razem jest jednak nieco inaczej, bo nie dość, że studio nie tłumaczy swoich działań, to wydawca regularnie zdejmuje z sieci wszystkie materiały instruktażowe powiązane z omawianym błędem. Cóż, widocznie w dobie prac nad GTA 6 wpływy muszą zgadzać się jak nigdy wcześniej.

GTA Online w GTA 5 dostępne jest na PC, PlayStation 4 i Xboksie One.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!