Coraz więcej tytułów korzysta z oprogramowania Denuvo – znamy dwie kolejne gry

Maria Wawrzyniak
2020/08/16 13:35

Do gier, które skorzystają z oprogramowania antypirackiego Denuvo dołączyły dwa dość duże tytuły: Marvel’s Avengers oraz Tony Hawk’s Pro Skater 1+2.

Jak donosi serwis DSOGaming, poznaliśmy kolejne dwa całkiem duże tytuły, które skorzystają z oprogramowania antypirackiego Denuvo Anti-Tamper. Są nimi Marvel’s Avengers oraz Tony Hawk’s Pro Skater 1+2. W pierwszym przypadku informacja pojawiła się w oficjalnej karcie gry na platformie Steam, która została zaktualizowana przez Square Enix. W drugim zaś mamy do czynienia z osobną stroną internetową wsparcia technicznego. Wszyscy gracze, którym nie uda się automatycznie aktywować gry przez internet, właśnie tam będą odsyłani. Nie są to z pewnością dobre wieści dla… no, sieciowych piratów.

GramTV przedstawia:

Przypomnijmy, że obie produkcje zadebiutują na rynku 4 września bieżącego roku. Różnica jest jednak taka, że w przypadku pecetowej wersji Marvel’s Avengers pojawi się na Steamie, a Tony Hawk’s Pro Skater 1+2 będzie dostępne w sklepie Epic Games Store. Zarówno w pierwszy, jak i drugi tytuł zagramy również na konsolach PlayStation 4 i Xbox One, a premiera gry z superbohaterami w roli głównej jest również planowana na sprzęt nowej generacji, czyli PlayStation 5 oraz Xboksa Series X.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!