Call of Duty: Modern Warfare z kolejnymi problemami. Na graczy czekała nieprzyjemna niespodzianka

Radosław Krajewski
2020/08/15 16:20
0
1

Użytkownicy Xboxa One mogli poczuć się rano zdezorientowani, gdy ich konsola zaczęła pobierać ważący aż 66 GB patch do Call of Duty: Modern Warfare.

Najnowsza odsłona serii Call of Duty to prawdziwy potwór, w zastraszającym tempie pożerający miejsce na dysku peceta i konsoli. Pomimo tego, że Activision obiecało zmniejszenie rozmiaru gry, fani strzelanki nadal czekają na jej spełnienie. Zamiast pracować nad rozwiązaniem problemu, Infinity Ward wypuszczając kolejną aktualizację do swojej gry, popełnili błąd, dostarczając pliki na serwery Microsoftu i dzisiaj rano posiadacze Xboxa One musieli pobrać patch ważący ponad 66 GB! Dla porównania ta sama aktualizacja na PlayStation 4 waży zaledwie 1,2 GB, a na komputerach 1,83 GB.

Call of Duty: Modern Warfare z kolejnymi problemami. Na graczy czekała nieprzyjemna niespodzianka

Studio udostępniło złe pliki, przez które gra wymusza u posiadaczy konsoli Microsoftu ponowne pobranie plików, które już znajdują się na dysku. Jeden z deweloperów oznajmił, że Infinity Ward wraz z Microsoftem pracują nad wyeliminowaniem tego błędu, aby nie powtórzył się on w przyszłości. Sytuacja w przypadku rozmiaru gry i pobieranych aktualizacji staje się więc kuriozalna. Gracze na forach cieszą się, gdy ich gra zajmuje mniej niż 200 GB, bo wielu pecetowych graczy już dawno przekroczyło ten pułap, dobijając nawet do 235 GB. Konsolowcy wciąż to osiągnięcie mają przed sobą, ale ciężko będzie im spać spokojnie, gdy w każdej chwili dostęp do gry może zostać zablokowany kolejnym monstrualnym patchem.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Miejmy nadzieję, że tegoroczna odsłona serii Call of Duty nie zaoferuje podobnych wrażeń wszystkich graczom, którzy zdecydują się na zakup gry. Może Activision powinno pomyśleć nad współpracą z firmą produkującą dyski zewnętrzne, aby stworzyć dedykowane urządzenia wyłącznie dla nowych części Call of Duty.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!