The Last of Us 2 z nowym trybem! Twórcy dodali wymagające trofeum

Radosław Krajewski
2020/08/10 21:05
2
0

Najnowsza aktualizacja do gry wprowadza nowy poziom trudności oraz dwa niezwykle trudne trofea.

Wszyscy fani zbierania pucharków otrzymali od Naughty Dog nowe wyzwanie. Twórcy w najnowszym patchu do The Last of Us 2 wprowadzili Grounded Mode – bardzo wysoki poziom trudności, który z pewnością przyprawi nawet najbardziej wprawnych graczy o kilka siwych włosów. Ukończenie gry na nowym poziomie trudności blednie jednak przy wyzwaniu stawianym przed graczem w drugim trofeum, które może okazać się prawdziwym niszczycielem padów.

The Last of Us 2 z nowym trybem! Twórcy dodali wymagające trofeum

Aby zdobyć osiągnięcie o nazwie You Can't Stop This, wystarczy ani razu nie zginąć. Banalnie proste, prawda? Każdy, kto grał w The Last of Us 2 na wyższych poziomach trudności wie, że nie jest to taka łatwa sprawa. Tym bardziej, że w nowym trybie zabawy każda śmierć którejś z bohaterek spowoduje, że będziemy musieli zacząć grę od samego początku.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Wyzwanie skierowane jest do najlepszych i najbardziej wymagających graczy, którzy uwielbiają mierzyć się z tak trudnymi zadaniami. Już wkrótce usłyszymy o pierwszej osobie, której ta sztuka się udała i zgarnęła pełną pulę trofeów oferowaną przez grę. Po niej zacznie się prawdziwy wyścig, już nie o to, kto pierwszy, ale kto szybciej przejdzie The Last of Us 2 w nowym trybie, ani razu nie ginąc.

Komentarze
2
dawid102
Gramowicz
16/01/2021 11:47
dawid102 napisał:

Czy żeby zdobyć trofeum „Nie powstrzymasz tego” muszę grać na brutalnej rzeczywistości? 

I czy musi to być permadeath na cała grę czy starczy na rozdział? 

dawid102
Gramowicz
16/01/2021 11:42

Czy żeby zdobyć trofeum „Nie powstrzymasz tego” muszę grać na brutalnej rzeczywistości?