Nowy Resistance w produkcji? Insomniac Games z tajemniczą wiadomością

Radosław Krajewski
2020/08/10 11:06
0
0

Na twitterowym koncie Insomniac Games pojawiło się zdjęcie z pierwszej części Resistance. Czy wkrótce doczekamy się zapowiedzi nowej odsłony?

Insomniac Games odniosło wielki sukces Spider-Manem z 2018 roku. Nic więc dziwnego, że studio obecnie pracuje nad dodatkiem do gry, który powstaje z myślą o kolejnej konsoli Sony. Fani są niemal pewni, że nowa przygoda z Milesem Moralesem w roli głównej, to tylko przystawka przed pełnoprawną drugą częścią. Niedawno ogłoszono, że Insomniac Games zajmuje się również nową odsłoną Ratcheta & Clanka. Ale to nie muszą być wszystkie projekty, które obecnie powstają w studiu. Deweloper jest w posiadaniu jeszcze jednej silnej marki, która ominęła cykl życia PlayStation 4. Na oficjalne potwierdzenie przyjdzie nam jeszcze poczekać, ale wygląda na to, że Insomniac przypomniało sobie o serii Resistance.

Nowy Resistance w produkcji? Insomniac Games z tajemniczą wiadomością

Wystarczyło jedno zdjęcie i krótki, ale enigmatyczny opis, żeby rozbudzić wyobraźnię fanów trylogii Resistance, że wkrótce mogą doczekać się kolejnej odsłony serii. Tajemnicza zapowiedź studia jest o tyle nietypowa, że wcześniej na swoich kanałach w mediach społecznościowych promowali wyłącznie gry, które zostały już zapowiedziane. Jak doskonale wiemy, gdy studia przypominają o starszych tytułach, zazwyczaj mają coś związanego z nimi do ogłoszenia. Ciężko wyrokować, czy chodzi o pełnoprawną, czwartą odsłonę serii, czy też może Insomniac Games szykuje remastery pierwszych trzech odsłon cyklu.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Resistance: Fall of Man ukazał się pod koniec 2006 roku i był tytułem startowym na PlayStation 3. Produkcja opowiadała o żołnierzach armii Stanów Zjednoczonych, którzy odpierają inwazję morderczej rasy Chimery. Gra ukazuje alternatywną wizję dwudziestowiecznej historii, gdzie zamiast II wojny światowej, świat jednoczy się w walce z kosmicznym najeźdźcą. Trzecia część ukazała się w 2011 roku. Rok później pojawił się spin-off Resistance: Burning Skies wydany wyłącznie na PlayStation Vita. Od tego momentu marka została nieco zapomniana, a Insomniac Games skupiło się na kolejnych odsłonach Ratcheta i Clanka i nowych, oryginalnych produkcjach jak Fuse i Sunset Overdrive.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!