Do Valorant trafi wyczekiwany przez graczy tryb zabawy

Mikołaj Ciesielski
2020/08/04 14:10
2
0

Riot Games nie spoczywa na laurach i cały czas rozwija swoją produkcję, czego efektem jest nadchodząca aktualizacja, wprowadzająca do gry tryb deathmatch.

Już dziś premiera drugiego aktu w grze Valorant. Twórcy już jakiś czas temu poinformowali, że wraz z najnowszą aktualizacją w grze pojawi się również nowa agentka o imieniu Killjoy, która pasjonuje się technologią. Jak się jednak okazuje, kolejna postać nie jest jedyną nowością, którą wprowadzi debiutujący dziś patch. Riot Games poinformowało, że już jutro do Valorant zostanie dodany nowy tryb zabawy – deathmatch!

Do Valorant trafi wyczekiwany przez graczy tryb zabawy

GramTV przedstawia:

Wielu graczy z niecierpliwością czekało aż do gry trafi wspomniany wariant rozgrywki. Trzeba jednak przyznać, że deathmatch zmodyfikuje zasady zabawy, do których przyzwyczaili się użytkownicy Valorant. Największą zmianą jest brak drużyn. Na mapie znajdzie się jednocześnie 10 graczy i każdy z nich będzie mógł liczyć tylko na siebie i swoje umiejętności. Mecz wygrywa zawodnik, który jako pierwszy zaliczy 30 zabójstw lub osoba, która zlikwiduje najwięcej przeciwników w określonym czasie.

W trakcie zabawy w trybie deathmatch gracze nie będą mogli korzystać z umiejętności poszczególnych postaci. Ponadto użytkownicy otrzymają nielimitowany dostęp do gotówki, co pozwoli na zakup dowolnej broni. Jak wspomnieliśmy, aktualizacja gry Valorant pojawi się dziś, ale nowy wariant zabawy będzie dostępny dopiero jutro. Spróbujecie swych sił w tym trybie, czy jednak zostaniecie przy pierwotnych zasadach gry?

Przypomnijmy, że Valorant dostępny jest wyłącznie na komputerach osobistych. Produkcja zadebiutowała na rynku 2 czerwca bieżącego roku.

Komentarze
2
koNraDM4
Gramowicz
04/08/2020 18:26
piomink napisał:

Znowu zrobili nie to co gracze chcieli. Przecież dm musi być drużynowy. Gra sam przeciwko wszystkim nie ma sensu.

Jak najbardziej ma ale nie w takiej produkcji.

piomink
Gramowicz
04/08/2020 14:29

Znowu zrobili nie to co gracze chcieli. Przecież dm musi być drużynowy. Gra sam przeciwko wszystkim nie ma sensu.