Hideo Kojima ma własnego faworyta do roli Solid Snake’a. To aktor z The Old Guard

Radosław Krajewski
2020/07/29 19:20
1
0

Dla japońskiego twórcy Luca Marinelli to idealny kandydat do roli Solid Snake’a w filmowej adaptacji Metal Gear Solid.

Jeszcze trochę przyjdzie nam poczekać, zanim poznamy szczegóły filmowej wersji Metal Gear Solid, nad którą prace trwają od 2014 roku. Wciąż nie wiadomo kto zostanie obsadzony w roli głównego bohatera growej serii, ale Hideo Kojima ma już swojego ulubieńca. Japończyk w mediach społecznościowych odpowiada na pytania zadawane przez fanów. Ostatnio padło pytanie, z którymi twórcami i aktorami chciałby współpracować. Kojima przyznał, że jest wielu interesujących aktorów, ale jeden szczególnie przykuł jego uwagę. Wybór padł na Lucę Marinelliego, którego mogliśmy ostatnio oglądać w filmie The Old Guard dla Netflixa, gdzie wcielił się w jednego z nieśmiertelnych u boku Charlize Theron. Legenda gamedevu uważa, że gdyby tylko Marinelli założył bandanę, byłby niesamowicie podobny do Solid Snake’a.

Hideo Kojima ma własnego faworyta do roli Solid Snake’a. To aktor z The Old Guard

Kojima wierzy, że włoski aktor ma ogromny talent i już wkrótce w jego karierze nastąpi przełom, po którym jego popularność wzrośnie. Czy może być to zapowiedź obsadzenia go w roli Snake’a w filmowym Metal Gear Solid? W grudniu 2019 roku reżyser Jordan Vogt-Roberts ogłosił zakończenie prac nad scenariuszem do filmu. Od tego czasu nie mieliśmy żadnych informacji o postępach prac nad produkcją. W obecnej sytuacji ekipa i tak nie mogłaby wejść na plan zdjęciowy, więc twórcy ani też Sony Pictures, nie śpieszą się z obsadzeniem ról. Półtora roku temu swoje zainteresowanie główną rolą ogłosił Oscar Isaac, znany z roli Poe Damerona z najnowszej trylogii Gwiezdnych wojen. Konkurencja dla Marinelliego jest więc duża, ale twórcy mogą chcieć postawić na mniej znane nazwisko i zrobić z niej gwiazdę, która zostanie z serią na lata.

Wczytywanie ramki mediów.

GramTV przedstawia:

Metal Gear Solid to jedna z najsłynniejszych serii gier w historii, zapoczątkowana w 1990 roku. Marka doczekała się pięciu głównych odsłon serii oraz kilku spin-offów i reedycji. W poszczególne części MGS-a możemy zagrać od PlayStation 2, aż po obecnie najpopularniejsze platformy.

Jak oceniane wybór Kojimy? Pasuje wam Marinelli w roli Solid Snake’a?

Komentarze
1
Fang
Gramowicz
30/07/2020 04:59

"Metal Gear Solid to jedna z najsłynniejszych serii gier w historii, zapoczątkowana w 1990 roku."

Pierwszy Metal Gear - 1987

Pierwszy Metal Gear Solid - 1998