Xbox Games Showcase – zapowiedzi, zwiastuny, wszystko w jednym miejscu!

Wincenty Wawrzyniak
2020/07/23 19:40
7
2

Czy Microsoft spełnił oczekiwania graczy? Zebraliśmy wszystkie informacje z dzisiejszej konferencji i podsumowaliśmy pokaz. Koniecznie dajcie znać, jak wrażenia!

No i mamy to, za nami konferencja Xbox Games Showcase. Najwyższy czas podsumować wszystkie informacje, zebrać zapowiedzi, zwiastuny i materiały z rozgrywki, aby na koniec pozwolić oczywiście Wam – społeczności – na wyrażenie swojej opinii w komentarzach (zróbcie to koniecznie!); nie przedłużając więc, ruszajmy! Zacznijmy od tego, że na łamach oficjalnej strony internetowej Xbox Wire krótko po zakończeniu pokazu pojawił się obszerny artykuł przedstawiający największą, najbardziej zróżnicowaną listę gier w historii konsol z Halo Infinite na czele. Cóż, czy rzeczywiście jest największa, a może i nawet najlepsza – to zależy od osobistych preferencji.

Wiadomości Gram.pl:

Pozostałe materiały:

Xbox Games Showcase – zapowiedzi, zwiastuny, wszystko w jednym miejscu!

GramTV przedstawia:

Komentarze
7
MisioKGB
Gramowicz
26/07/2020 18:37

Czy my oglądaliśmy tę samą prezkę? S.T.A.L.K.E.R. 2, kolejna fajnie zapowiadająca się gierka od DontNod, konkurencja dla TES'a od OBSIDIAN, Fable czy też ten thriller psychologiczny a'la Silent Hill od naszych. Czego Wam tu brakowało? Wczoraj całą godzinkę na TV oglądałem, mi się podobało.

Pitereeek
Gramowicz
24/07/2020 08:57

Nadal najlepszą reklamą NexGenów jest demo Unreal 5 na PS5 :( Tyle w temacie mocy tych maszyn ....

Khalid
Gramowicz
23/07/2020 23:25

Jedna cecha w konsolach doprowadza mnie do szału, a mianowicie PAD. Mam Xboxa One i jak na niego patrze to mam ochotę za każdym razem wywalić go przez okno. Ja już przyrosłem do klawiatury i myszki. O ile w jakąś platformówkę jeszcze można na padzie pograć tak FPSy z celowaniem to jest jakiś kompletny dramat.
Trwa Wczytywanie