Ponad 3 tysiące mil nowych dróg w American Truck Simulator. Idaho już dostępne

LM
2020/07/17 13:31
0
0

Dobry tydzień dla fanów ATS. Na Steam wylądował nowy pakiet dodatkowej zawartości, a także obszerna aktualizacja 1.38.

Dobre wieści dla fanów symulatorów amerykańskich ciężarówek. SCS Software dowiozło na platformę Steam najnowszy, długo oczekiwany pakiet dodatkowej zawartości do ATS – Idaho. DLC ogracie wyłącznie na PC za pośrednictwem Steam dla systemów Windows, Linux i Mac. Przy okazji debiutu Idaho w sieci pojawił się nowy zwiastun paczki i garść screenów prezentujących nowinki, które znajdziecie w załączonej poniżej galerii. Co czeka na nas w Idaho?Ponad 3 tysiące mil nowych dróg w American Truck Simulator. Idaho już dostępne

Fani eksploracji amerykańskich stanów otrzymali do dyspozycji przeszło 3300 mil nowych dróg, które zaprowadzą nas do 11 większych miast. Przy okazji twórcy postanowili rozbudować uwielbiane przez graczy gałęzie przemysłu – rolnictwo, pozyskiwanie drewna oraz obróbkę drewna. W Idaho nie zabraknie charakterystycznych dla stanu lokacji i widoków, a wszystko to w zupełnie nowej perspektywie. W zestawie oczywiście także nowe osiągnięcia Steam, które czekają na odblokowanie.

Co równie ważne, przed kilkoma dniami na serwery American Truck Simulator trafiła testowana wcześniej aktualizacja 1.38. Ta obok wielu nowinek wprowadza obsługę SSAO. Więcej o łatce znajdziecie pod tym adresem i w załączonym poniżej materiale wideo.

American Truck Simulator dostępne jest wyłącznie na PC od lutego 2016 roku.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!