Oryginalna trylogia Gwiezdnych wojen znów w ofercie HBO GO

Radosław Krajewski
2020/07/14 11:45
1
0

Już niedługo do usługi streamingowej wrócą pierwsze trzy części gwiezdnej sagi, a teraz dowiedzieliśmy się, że pojawią się również kolejne filmy z serii.

Wszyscy czekamy na oficjalne pojawienie się Disney+ w naszym kraju. Na chwilę obecną polski oddział firmy milczy w tej sprawie, trzymając się wcześniej zapowiedzianej daty wyznaczonej dopiero na przyszły rok. Nie oznacza to jednak, że filmy Disneya nie są nigdzie dostępne w polskich serwisach streamingowych. Z pomocą przychodzi HBO GO, gdzie jakiś czas temu pojawiły się niemal wszystkie filmy z uniwersum Marvela, a już wkrótce w usłudze będziemy mogli obejrzeć niemal całą sagę Gwiezdnych wojen.Oryginalna trylogia Gwiezdnych wojen znów w ofercie HBO GO

Już 24 lipca w HBO GO pojawi się oryginalna trylogia przygód Luke’a Skywalkera, Lei Organy i Hana Solo. Poza częściami 4-6, tego samego dnia do oferty zostanie dodany Łotr 1. Gwiezdne wojny – historie, czyli spin-off serii rozgrywający się przed Nową nadzieją. Tydzień wcześniej, bo 17 lipca będziemy mogli przypomnieć sobie całą trylogię prequeli, a także kolejny spin-off Han Solo: Gwiezdne wojny – historie oraz animację Gwiezdne wojny: Wojny klonów, będącą wstępem do serialu o tym samym tytule, którego pięć sezonów znajdziemy na platformie streamingowej HBO.

GramTV przedstawia:

Jak informuje serwis Upflix, najnowsza dziewiąta część sagi Gwiezdne wojny: Skywalker. Odrodzenie premierowo pojawi się na HBO GO 9 sierpnia. Na razie nie wiadomo, czy siódma i ósma część będą dostępne w usłudze przed premierą finałowego epizodu sagi. Skusicie się na odświeżenie Gwiezdnych wojen już teraz, czy poczekacie na obejrzenie do czasu premiery Disney+ w Polsce?

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
14/07/2020 18:40

ŚWIETNY plakat!