Mobilna gra Crash Bandicoot coraz bliżej – zapowiedź już niedługo?

Maria Wawrzyniak
2020/07/08 20:30

Wszystko wskazuje na to, że oficjalna zapowiedź mobilnej gry ze słynnym Crashem Bandicootem w roli głównej to już jedynie kwestia czasu.

Chociaż zweryfikowane konto o nazwie Crash Bandicoot: On the Run istnieje już od maja bieżącego roku, tak dopiero wczoraj pojawił się tam pierwszy wpis z intrygującą zajawką. Gdy weźmiemy pod uwagę fakt, że o grze mobilnej ze słynnym jamrajem wiemy już od dawna, a w kwietniu mogliśmy nawet zobaczyć produkcję w akcji na nieoficjalnym materiale z rozgrywki, tak pełnoprawna zapowiedź tytułu wydaje się być już tylko kwestią czasu. Zwłaszcza, że we wspomnianym wpisie na Twitterze otrzymaliśmy kilkusekundowy filmik z ekranem ładowania – pozostaje więc czekać, aż proces ładowania dobiegnie końca, prawda?

Wczytywanie ramki mediów.

Przypomnijmy jeszcze, że Crash Bandicoot: On the Run – jeżeli zostanie niedługo zapowiedziane – nie będzie jedyną grą z tytułowym Crashem w roli głównej. Pod koniec ubiegłego miesiąca doczekaliśmy się bowiem oficjalnej prezentacji Crash Bandicoot 4: It’s About Time, czyli pełnoprawnej odsłony cyklu. Produkcja zadebiutuje na rynku 2 października bieżącego roku na konsolach PlayStation 4 oraz Xbox One.Mobilna gra Crash Bandicoot coraz bliżej – zapowiedź już niedługo?

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!