Star Wars: Squadrons będzie mogło dać nam popalić

Maria Wawrzyniak
2020/07/05 14:00

Jeżeli należycie do grupy graczy, którzy praktycznie na każdym kroku swojej gamingowej przygody szukają wyzwań, Star Wars: Squadrons w tej kwestii nie zawiedzie.

Jak donosi serwis PCGamesN, w niedawnym wywiadzie udzielonym dziennikarzom IGN przez dyrektora kreatywnego Star Wars: Squadrons, Iana S. Fraziera, pojawiła się wzmianka o trybie hardcore, który będzie przeznaczony dla miłośników wyzwań. Choć rozmowa dotyczyła przede wszystkim możliwości dostosowania interfejsu użytkownika do swoich osobistych preferencji, Frazier postanowił zdradzić co nieco na temat wspomnianego trybu. Ten całkowicie pozbawi nas licznych elementów UI, których celem jest przede wszystkim pomoc w odnajdywaniu się w przestrzeni kosmicznej.Star Wars: Squadrons będzie mogło dać nam popalić

Fakt, że będziemy wówczas musieli posiłkować się jedynie danymi z odczytów z kokpitu brzmi całkiem interesująco i myślę, że gracze z zamiłowaniem do wysokiego poziomu trudności oraz wysoko postawionej poprzeczki powinni się w tym odnaleźć. Przypomnijmy jeszcze na koniec, że Star Wars: Squadrons zadebiutuje 2 października 2020 roku na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!