Hitman 3 to "dramatyczna konkluzja i koniec podróży Agenta 47"

pepsi
2020/07/02 13:40
0
0

Twórcy Hitmana 3 w nowym dzienniku developera przedstawiają swoją wizję na zwieńczenie trylogii. Co ciekawe, powrócą wątki subtelnie wplecione we wcześniejsze części.

Hitman 3 to - Hitman 3 jest swego rodzaju zwieńczeniem. Właśnie tu splatamy ze sobą wszystkie wątki – mówi w najnowszym materiale poświęconym Hitmanowi 3 Travis Barbour, menedżer społecznościowy. Nowy dziennik developera zatytułowany jest bardzo wymownie: “koniec podróży”. Czy oznacz to, że gra powstająca z myślą o pecetach oraz konsolach obecnej i nowej generacji będzie ostatnim aktem krwawych poczynań Agenta 47? Niekoniecznie. Przyjrzyjmy się kolejnym wypowiedziom twórców gry.

- Kwestie, które w Hitmanie 1 i 2 mogły wydawać się bez znaczenia, teraz wychodzą na pierwszy plan – zdradza Barbour. Dyrektor kreatywny Christian Elverdam nazywa Hitmana 3 dramatyczną konkluzją i końcem podróży. Producent wykonawcza Forest Swartout Large dodaje: – W Hitmanie 3 chodzi o skonkludowanie fabuły. To trylogia. To także list miłosny do naszych fanów.

GramTV przedstawia:

Cały materiał możecie obejrzeć poniżej. Hitman 3 ukaże się 21 stycznia 2021 roku.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!