Twórcy Valorant mają niezwykle ambitne plany dotyczące gry

Wincenty Wawrzyniak
2020/07/01 17:00
0
0

Producentka wykonawcza w zespole zajmującym się rozwojem gry Valorant zdradziła szczegóły odnośnie planów deweloperów. Będzie sporo nowości!

Niezależnie od tego, czy przepadacie za Riot Games, czy może kompletnie tej korporacji nie trawicie, przyznać trzeba jedno – Valorant, czyli pierwszoosobowa strzelanka z modelem free-to-play od twórców League of Legends okazała się być całkiem niezłym projektem. Z tego powodu twórcy nie zamierzają spocząć na laurach. Anna Donlon, producentka wykonawcza zespołu zajmującego się Valorant, zdradziła nawet szczegóły dotyczące planu rozwoju gry. Zainteresowani mogą oczywiście od razu kliknąć poniższy filmik i wysłuchać całej wypowiedzi kobiety, aczkolwiek dla Waszej wygody postanowiliśmy podsumować ją, wyciągając najważniejsze informacje.

Najważniejszą kwestią są nowi bohaterowie, którzy mają pojawiać się w Valorant co dwa miesiące – razem z aktami. Jak wiecie (lub nie wiecie), w grze nie ma typowych sezonów, a sami twórcy nazywają takie okresy odcinkami, z których każdy składa się z trzech aktów. Dzięki temu w ciągu roku mamy otrzymać sześć nowych agentów, aczkolwiek warto wziąć pod uwagę fakt, iż wszelkie plany mogą ulec zmianie. Zostaliśmy natomiast zapewnieni, że nowy tryb gry pojawi się na serwerach przed premierą drugiego odcinka. Na koniec przypomnijmy jeszcze, że Valorant zadebiutowało 2 czerwca bieżącego roku wyłącznie na komputerach osobistych.Twórcy Valorant mają niezwykle ambitne plany dotyczące gry

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!