Diablo z Hellfire po polsku. Premiera fanowskiego spolszczenia

LM
2020/06/29 13:45
0
2

Pełen polski dubbing dla Diablo przeszło 20 lat po premierze tytułu. Posłuchajcie próbki na premierowym zwiastunie modyfikacji do Diablo z Hellfire.

Pora na zapewne ostatni komunikat związany z ujawnionym niedawno fanowskim spolszczeniem do gry Diablo z dodatkiem Hellfire. Ze strony wiaparker.pl możecie już pobierać pełną wersję modyfikacji, która pozwoli Wam na zabawę w Diablo + Hellfire w pełnej polskiej wersji językowej.

Diablo z Hellfire po polsku. Premiera fanowskiego spolszczenia

Jak wcześniej wspominaliśmy, jest to projekt po części profesjonalny, jako że w gronie aktorów głosowych znajdziemy osobny znane z dubbingu Diablo 2 oraz licznych filmów animowanych i bajek. Solidną próbkę znajdziecie na załączonym do wiadomości zwiastunie – trzeba przyznać, że wypadło świetnie.

GramTV przedstawia:

Pliki moda znajdziecie pod tym adresem, a dalej kolejno instrukcje instalacji dla singla i uruchamiania trybu sieciowego ze spolszczeniem.

Oczywiście zdajemy sobie sprawę z faktu, że Diablo doczekało się już wielu projektów z polską lokalizacją, ale jeśli tamte do Was nie przemówiły, to zawsze możecie wypróbować powyższą modyfikację.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!