Fani Pokemonów rozwścieczeni, a Nintendo usuwa łapki w dół

Maria Wawrzyniak
2020/06/25 20:55
2
0

Gracze postanowili dać wyraźnie do zrozumienia twórcom, co myślą o nowej grze z serii Pokemon – sytuacja jest nieciekawa.

Wczoraj informowaliśmy Was o oficjalnej zapowiedzi Pokemon Unite, czyli nowej produkcji tworzonej przez Pokemon Company. Wówczas dowiedzieliśmy się, że mamy do czynienia z grą z gatunku MOBA, przeznaczoną na urządzenia mobilne oraz konsolę Nintendo Switch. Mowa o pięcioosobowej rozgrywce na specjalnej arenie, gdzie kierujemy tytułowymi stworkami, które mogą ewoluować oraz zdobywać nowe umiejętności w miarę postępów. Problem w tym, że gra nie przyjęła się dobrze – ba, jak donosi między innymi serwis Game Rant, zapis transmisji Pokemon Presents, podczas której zaprezentowano Pokemon Unite, posiada najwięcej łapek w dół w historii kanału.

A jakby tego było mało, użytkownicy donoszą w komentarzach, że liczba łapek w dół została co najmniej raz zmieniona. Na ten moment filmik posiada 79 tysięcy polubień i 139 tysięcy łapek w dół. Fani legendarnych stworków są, delikatnie rzecz ujmując, niezadowoleni tym, co zobaczyli. Negatywnych komentarzy z każdą godziną przybywa – na ten moment korporacja nie odniosła się do sytuacji, aczkolwiek szczerze mówiąc to wątpię, żeby cokolwiek z tym faktem zrobiła. A Wy co o tym sądzicie?Fani Pokemonów rozwścieczeni, a Nintendo usuwa łapki w dół

GramTV przedstawia:

Komentarze
2
Kafar
Gramowicz
26/06/2020 10:36

Nintendo zawsze ma gdzieś takie opinie graczy. Pamiętacie aplikację do chatu głosowego, ona nadal istnieje :D a żenujące lagi w grach sieciowych typu Smash? Nadal są :)

MisticGohan_MODED
Gramowicz
26/06/2020 04:20

Trudno się dziwić... wk******ie fanów było nieuniknione. Ustawianie łapek to przyznanie się do wpadki.