Tainted Grail – arturiańskie RPG trafiło do Wczesnego Dostępu PC

LM
2020/06/20 14:05
4
0

Mroczny świat fantasy w Tainted Grail oferuje dwa ryby rozgrywki – klasyczne RPG nastawione na fabułę i niekończące się wyzwania w myśl zasad roguelike.

Tainted Grail – arturiańskie RPG trafiło do Wczesnego Dostępu PC

Jeśli wśród ogólnej posuchy szukacie czegoś, co pozwoli Wam dotrwać do zaplanowanej na sierpień premiery Baldur’s Gate 3, to mamy coś, co Was zainteresuje. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami polskie Awaken Realms wypuściło wczesną wersję swojego RPG zatytułowanego Tainted Grail. Osadzona w mrocznym świecie arturiańskich legend gra oferuje dwa tryby zabawy – klasyczne RPG nastawione na opowieść oraz charakteryzujące się niekończącymi bataliami moduł, który wprowadza mechanikę roguelike.

Na premierę we Wczesnym Dostępie znacznie więcej zawartości przygotowano dla roguelike’owego Conquest, a tymczasem Awaken Realms w ciągu najbliższych 8 miesięcy zamierza dowieźć pełnoprawną kampanię dla trybu opowieści. Ten dla Early Access oferuje jedynie 3 godziny zabawy w świecie mrocznego fantasy.

GramTV przedstawia:

Wczesną wersję Tainted Grail znajdziecie zarówno na platformie Steam, jak i GOG. Zainteresowani powinni przygotować się na wydatek niespełna 90 złotych.

Komentarze
4
MisticGohan_MODED
Gramowicz
21/06/2020 00:05

Patrząc na gameplay'e to w obecnym stanie gra jest bardzo uboga.

wolff01
Gramowicz
20/06/2020 23:04

Ciekawe, ale chyba poczekam aż w grze będzie więcej contentu.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
20/06/2020 15:11

Najpierw zapowiedź Nemesisa, a teraz Tainted Grail ? Ciekawe.
Trwa Wczytywanie