Taktyczne RPG Othercide z datą premiery na PC i konsolach. Zobacz nowy zwiastun

LM
2020/06/17 15:35

Wyróżniające się skąpą paletą barw RPG ukaże się na PC, PlayStation 4 i Xboksie One jeszcze przed końcem lipca. Port na Nintendo Switch w drodze.

Focus Home Interactive uraczyła nas nowym materiałem promującym zapowiedziane jeszcze w minionym roku taktyczne RPG zatytułowane Othercide. Załączony do wiadomości zwiastun doskonale oddaje klimat tytułu, prezentuje nowe fragmenty rozgrywki, a co najważniejsze, ujawnia także oficjalną datę premiery na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Zgodnie z zapowiedzią wydawcy gra studia Lightbulb Crew ukaże się na wspomnianych platformach dokładnie 28 lipca. W kolejce czeka także wydanie Othercide na konsolkach Nintendo Switch.Taktyczne RPG Othercide z datą premiery na PC i konsolach. Zobacz nowy zwiastun

Podczas zabawy wcielimy się w przywódcę armii Cór, które wyślemy do walki z rozmaitymi abominacjami. Tytuł wyróżnia się nie tylko mroczną oprawą wizualną, ale też silnym naciskiem na taktyczne zagrania i mechaniką permanentnej śmierci naszych podopiecznych. Każda z Cór reprezentuje inną klasę, co przekłada się na jej zdolności w walce, które będziemy rozwijać wraz z kolejnymi wygranymi potyczkami… o ile wcześniej bohaterki nie zginą.

GramTV przedstawia:

Na pierwszy rzut oka najbliższym Othercide będzie Darkest Dungeon, które podobnie jak tutaj pozwala nam powracać do huba po każdym ze starć, aczkolwiek w tym wydaniu otrzymamy walkę w trzech wymiarach.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!