Oddaj swój głos w plebiscycie GRAM AWARDS 2022

EA podgrzewa atmosferę przed dzisiejszą zapowiedzią Star Wars: Squadrons

LM
2020/06/15 12:10

Na oficjalnych kanałach firmy opublikowano dwie grafiki z prezentacją kultowych jednostek Imperium i Rebelii. Będzie latane w Star Wars: Squadrons?

EA podgrzewa atmosferę przed dzisiejszą zapowiedzią Star Wars: Squadrons

Już za kilka godzin odbędzie się pełnoprawna prezentacja zupełnie nowej gry w świecie Gwiezdnych Wojen z ramienia Electronic Arts – Star Wars: Squadrons. Co równie ważne, gra zapewne zadebiutuje jeszcze dziś, jako że EA zamierza pokazać nam “zwiastun premierowy”. Tytuł pojawił się na mapie bez większych zapowiedzi czy kampanii, ale już na tę chwilę możemy przypuszczać, że całość skupi się na walkach w powietrzu czy przestrzeni kosmicznej. Taka samodzielna i zapewne rozbudowana wersja jednego z trybów dostępnych w Star Wars: Battlefront 2.

Tuż przed zapowiedzią EA postanowiło podgrzać atmosferę i opublikowało na swoich oficjalnych kanałach grafiki prezentujące kultowe jednostki Imperium oraz Rebelii z dopiskiem „Pilots Wanted”. Planujecie zasiąść w kokpitach, a może nie interesuje Was już nic poza zremasterowanym Kotorem i kolejną odsłoną Fallen Order?

GramTV przedstawia:

Pokaz Star Wars: Squadrons zaplanowano na 17:00 czasu polskiego. Pepsi już czeka w doku startowym, by przedstawić Wam wszystkie nowinki, także wyglądajcie jego doniesień.

Dzisiejszy pokaz to zapewne rozgrzewka przed nadchodzącym EA Play Live 2020, które po obsuwie odbędzie się jeszcze w tym tygodniu – w nocy z 18. na 19. czerwca o godzinie 1:00 czasu polskiego. Niewykluczone, że na większą prezentację EA zabierze kolejne nowiny ze świata Star Wars.

Komentarze
2
Muradin_07
The King of Iron Fist
15/06/2020 12:30
KucharzSnaf napisał:

To będzie banalnie prosty Arcade w 101% inaczej by się nie sprzedało na konsolach

Ja nawet nie wierzę w to, że zrobią z tego konkretny symulator latawców.

Ale ucieszyłbym się, gdyby zrobili z tego porządną grę podobną do Rogue Squadron 3D. Jeśli taki poziom grywalności zostanie zachowany, to ja biorę w ciemno :D 

Usunięty
Gramowicz
15/06/2020 12:17

To będzie banalnie prosty Arcade w 101% inaczej by się nie sprzedało na konsolach