GC: mnóstwo nowej zawartości w Divinity: Original Sin 2 za darmo!

Wincenty Wawrzyniak
2020/06/14 21:40
0
0

W trakcie drugiego dnia Guerrilla Collective deweloperzy z Larian Studios postanowili zrobić niespodziankę graczom Divinity: Original Sin II – nadchodzi nowa zawartość!

Jeżeli należycie do miłośników serii Divinity: Original Sin, a w szczególności drugiej części, na pewno zainteresuje Was to, co pokazało Larian Studios podczas dzisiejszej prezentacji Guerrilla Collective. Wszyscy gracze mogą już poznawać nową zawartość w ramach darmowego dodatku The Four Relics of Rivellon, udostępnionego właśnie dla Divinity: Original Sin II. Co dokładnie otrzymaliśmy? W przeciwieństwie do poprzednich prezentów (określanych przez samych twórców jako Gift Bags), które zawierały między innymi dodatkowe opcje dotyczące zmiany wyglądu bohatera czy pomniejsze niuanse, The Four Relics of Rivellon dodaje do gry zupełnie nowe zadania, w ramach których wyruszymy na poszukiwanie czterech unikalnych zestawów zbroi posiadających magiczne moce.

To nie wszystko! W trakcie poszukiwań natrafimy na nowych przeciwników, a nawet niewidzianego wcześniej bossa (Undead Dragon). Cała zawartość jest darmowa – wystarczy po prostu zaktualizować swoją grę. Przypomnijmy jeszcze, że Divinity: Original Sin II zadebiutowało 14 września 2017 roku na komputerach osobistych, w kolejnych latach pojawiając się również na konsolach PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch.GC: mnóstwo nowej zawartości w Divinity: Original Sin 2 za darmo!

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!