PC Gaming Show: przerażający trailer The Outlast Trials

pepsi
2020/06/13 22:28

Organizatorzy PC Gaming Show na sam koniec pokazu zaserwowali nam coś, co skutecznie odgoni sen z powiek. W niepowtarzalnym stylu przypomniało o sobie The Outlast Trials.

PC Gaming Show: przerażający trailer The Outlast Trials

Na początku roku Red Barrels zapowiedziało swoją nową grę. The Outlast Trials to trzecia odsłona uznanej serii survival horrorów. Tym razem gracze przeniosą się w czasy zimnej wojny, ale pozostaną w klimacie przerażającego, opuszczonego laboratorium, gdzie na ludziach przeprowadzane są okrutne eksperymenty. Dojdzie również aspekt współpracy, a to dzięki sieciowemu trybowi kooperacji.

GramTV przedstawia:

The Outlast Trials przypomniało o sobie podczas PC Gaming Show – i to w jakim stylu! Trailer przygotowany przez Red Barrels zawiera wszystko to, z czego słynęły poprzednie części serii. Sceny bezlitosnego znęcania się nad bezbronnym “obiektem badań” i dramatyczne próby ucieczki przed morderczym zagrożeniem – wiedzcie, na co się piszecie, bo tego w nowym Outlaście na pewno nie zabraknie.

Komentarze
1
MisioKGB
Gramowicz
14/06/2020 01:33

No i pozamiatali, znowu psychiatryk, znowu ucieczka, nie będę grał, nie i już. No może troszkę, czasem, pół godzinki, żeby potem nie spać przy lampce.