Guerrilla Collective: co tam słychać u 11 bit studios?

Wincenty Wawrzyniak
2020/06/13 19:05
0
0

Podczas prezentacji Guerrilla Collective rodzime studio 11 bit otrzymało swoje pięć minut, podczas których dowiedzieliśmy się nieco o najbliższej przyszłości gier twórców.

Miłym akcentem dzisiejszej konferencji okazała się osobna mini-prezentacja prosto od polskiego 11 bit studios – twórcy postanowili podsumować wszelkie nowości, na które mogą liczyć miłośnicy ich produkcji. Zaczęło się od Children of Morta, RPG-a akcji w stylu roguelike, które właśnie otrzymało nową aktualizację dodającą tryb New Game+, aczkolwiek deweloperzy zapewnili, że czeka na nas znacznie więcej nowości. Przywitał nas Marek Ziemak, przyznając, że bardzo cieszy się z zainteresowania grą i zdradził, że mamy spodziewać się nowego grywalnego bohatera, który wkrótce pojawi się właśnie w Children of Morta.

Następnie przypomniano nam o grze Moonlighter oraz premierze dodatku Between Dimensions – jak się okazuje, produkcja zmierza na urządzenia z systemami mobilnymi! Jeżeli chodzi natomiast o Frostpunka, zapowiedziano oficjalną grę planszową, o czym mówimy w osobnej wiadomości, a także pokazano nowy trailer nadchodzącego DLC On the Edge, które zadebiutuje jeszcze latem bieżącego roku. Brzmi dobrze?Guerrilla Collective: co tam słychać u 11 bit studios?

GramTV przedstawia:

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!