Konami powróciło – tylko nie w tej formie, w jakiej sobie to wyobrażaliśmy

Maria Wawrzyniak
2020/06/04 17:30

Legendarny producent gier powrócił… i zajął się wydawaniem produkcji indie. Cóż, może to po prostu dopiero rozgrzewka? Tak czy inaczej – poznajcie Skelattack.

Na samym początku nikt tego nawet nie zauważył – ot, kolejna gra niezależna, całkiem ciekawa. Kiedy jednak została pełnoprawnie zapowiedziana między innymi za pośrednictwem oficjalnego bloga PlayStation (podajemy za serwisem PCGamesN), zdziwienie zaczęło pojawiać się na twarzach coraz większej części branży, ponieważ okazuje się, że sympatyczna dwuwymiarowa platformówka typu side-scroller została wydana przez Konami we współpracy z firmą Ukuza.

Gracze wcielają się w szkieleta o imieniu Skylly, którego głównym zadaniem jest obrona swojego domu – świata nazwanego Underworld, który aktualnie zamieszkują straszne stwory. W momencie jednak, gdy się z tymi stworami spotykamy twarzą w twarz okazuje się, że… sytuacja jest zupełnie inna, a naszymi przeciwnikami są ludzie, którzy przybyli splądrować nasz dom. Dla zainteresowanych – Skelattack jest już dostępne na komputerach osobistych oraz konsolach PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch w cenie 84 złotych. Jeśli zaś chodzi o Konami… Cóż, być może jest dopiero początek, a może rzeczywiście firma postanowiła zmienić kierunek. Zobaczymy!Konami powróciło – tylko nie w tej formie, w jakiej sobie to wyobrażaliśmy

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!