Najlepsze co spotkało Starcrafta 2? Oto modyfikacja Before Darkness Falls

LM
2020/06/03 14:33
0
0

Totalna konwersja na silniku Starcraft 2: Legacy of the Void łączy elementy survivalu, RPG-a, RTS-a i taktycznej strategii. Zagraj już dziś.

Tym razem coś dla fanów gry StarCraft 2. Modder znany jako NightmareDoors udostępnił na serwerach StarCraft 2 Arcade i w serwisie ModDB grywalną wersję ambitnego moda do StarCraft 2 z dodatkiem Leagcy of the Void – Before Darkness Falls. Totalna konwersja gry Blizzarda łączy kosmiczne uniwersum z mechanikami walki o przetrwanie, taktyczną strategią w stylu XCOM-a i elementami zaczerpniętymi z gatunku RPG.

Najlepsze co spotkało Starcrafta 2? Oto modyfikacja Before Darkness Falls

Podczas zabawy spróbujemy przetrwać inwazję Zergów, realizując pieczołowicie wyreżyserowane misje, które jak sama nazwa wskazuje, musimy ukończyć przed zapadnięciem zmierzchu. Twórca obiecuje duży nacisk na zarządzanie drużyną i wielki ból po stracie każdego z bohaterów.

GramTV przedstawia:

Before Darkness Falls dostępne jest na razie we wczesnej wersji i oferuje jedynie kilka misji, ale NightmareDoors zapewnia, że będzie w dalszym ciągu rozwijać moda. Przed kilkoma dniami wydał nową aktualizację, która wprowadza do zabawy nowy menedżer jednostek.

Zainteresowanych odsyłamy pod ten adres w serwisie ModDB oraz kolejno (battlenet:://starcraft/map/2/223590) dla europejskiego Battle.net i (battlenet:://starcraft/map/1/312389) w amerykańskim Arcade. Rzućcie okiem na załączone do wiadomości materiały.

Komentarze
0Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!