Sony uspokaja. Niedługo pokaz atrakcyjnych gier na PlayStation 5

LM
2020/05/19 12:35
0
1

Prezentacja ramówki Sony dla PlayStation 5 już bliżej niż dalej. Pozostaje mieć nadzieję, że japoński gigant wynagrodzi fanom długie milczenie i zrzuci nas z fotela pokazem gier.

Od dłuższego czasu wiedzieliśmy, iż Sony powoli przymierza się do kolejnego spotkania z inwestorami, którego tematem przewodnim będzie strategia na przededniu premiery PlayStation 5. Japoński gigant odbył Sony Corporate Strategy Meeting i chociaż w komunikatach dla mediów zabrakło konkretów, to przynajmniej mamy oficjalne potwierdzenie, że już niebawem zobaczymy gry na PlayStation 5. Kenichiro Yoshida przekonywał inwestorów, że Sony ma wyjątkowo atrakcyjną ramówkę gier własnych i zewnętrznych studiów, które zamierza zaprezentować graczom już niebawem.

Sony uspokaja. Niedługo pokaz atrakcyjnych gier na PlayStation 5

Warto powrócić tu do niedawnych raportów, wedle których obszerny pokaz możliwości PlayStation 5 i gier na konsolę, planowany jest na początek czerwca. Plotki wskazują na piątek 5 czerwca i chociaż termin wciąż pozostaje nieokreślony, to powoli wszystko zaczyna składać się w spójną całość.

GramTV przedstawia:

Przy okazji dowiedzieliśmy się, że pandemia znacznie zwiększyła popyt na cyfrowe usługi Sony – PlayStation Plus oraz PlayStation Now, które odnotowały spore wzrosty, a firma planuje w dalszym ciągu je rozwijać i uczyni jeszcze atrakcyjniejszymi. Obok tego Yoshida wypowiadał się w superlatywach na temat kontrolera DualSense, który ma zapewnić rewolucję we wrażeniach użytkownika.

Kilka godzin temu wspominaliśmy o kolejnym partnerze w programie PlayStation Plus Rewards. Pełną listę zniżek dla abonentów PlayStation Plus znajdziecie pod tym adresem.

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!