Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana debiutuje na platformie Steam

Wincenty Wawrzyniak
2020/05/19 21:50
1
0

Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana zadebiutowało wreszcie na platformie Steam. Produkcja obsługuje rozgrywkę międzyplatformową oraz synchronizację z innymi wersjami.

Przedstawiciele studia CD Projekt RED przychodzą dziś ze świetnymi wieściami dla wszystkich fanów Gwinta: Wiedźmińskiej Gry Karcianej. Jak głosi oficjalna wiadomość na głównej stronie internetowej produkcji, tytuł zadebiutował na platformie Steam. Ogłoszeniu towarzyszy oczywiście premierowy zwiastun, który możecie znaleźć poniżej. Jeśli zaś chodzi o szczegóły, Gwint na Steamie obsługuje rozgrywkę międzyplatformową oraz synchronizację z innymi wersjami gry, co w skrócie oznacza, że możemy rywalizować zarówno z graczami z GOG.COM, jak i z posiadaczami gry na urządzeniach mobilnych z systemami Android oraz iOS, a wszystkie swoje postępy czy zdobyte przedmioty możemy pomiędzy wymienionymi platformami przenosić. Dla kolekcjonerów dobrą wieścią będzie również obecność osiągnięć na Steamie oraz kart kolekcjonerskich.

Co ciekawe, jak czytamy dalej w wiadomości, Wojna Krwi: Wiedźmińskie Opowieści w wersji na Steam otrzymała równocześnie aktualizację pozwalającą na zdobywanie nagród do Gwinta właśnie poprzez granie w Wojnę Krwi. Zainteresowani znajdą wśród nagród karty premium oraz elementy kosmetyczne. Każdy posiadacz Wojny Krwi na Steamie otrzyma dodatkową zawartość do Gwinta w postaci: 2 awatarów, 2 tytułów gracza, 5 beczek premium oraz 20 kart z Wojny Krwi.Gwint: Wiedźmińska Gra Karciana debiutuje na platformie Steam

GramTV przedstawia:

Komentarze
1
Gregario
Gramowicz
20/05/2020 00:01

Dziwne, że dopiero teraz ;] Dawno nie grałem w Gwinta, więc z okazji tej premiery pewnie dam mu (kolejną) szansę. Z drugiej strony, pewnie długo w niego nie pogram, bo strasznie męczą mnie "rewolucje" po każdej większej aktualizacji - a podobno gra już dawno wyszła z bety ;)