Zapowiedź Horizon Zero Dawn 2 już za godzinę? Kolejny epizod Summer Game Fest o 17:00

LM
2020/05/13 15:40
1
0

Są podstawy, by przypuszczać, że szykuje się obszerna zapowiedź kontynuacji jednej z najważniejszych gier generacji na konsole PlayStation 4. Jeszcze dziś zobaczymy Horizon Zero Dawn 2?

Wygląda na to, że jeszcze dziś możemy poznać pierwsze oficjalne konkrety gry Horizon Zero Dawn 2 na konsole PlayStation 5. Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, jeszcze dziś o 17:00 Geoff Keighley uraczy nas godzinną audycją w ramach Summer Game Festival. Podczas niej szykuje się obszerny wywiad połączony z prezentacją. Czego? Tego na razie niemy, ale w sieci pojawiły się drobne sugestie, które wskazują bezpośrednio na nową grę studia Guerrilla Games.

Zapowiedź Horizon Zero Dawn 2 już za godzinę? Kolejny epizod Summer Game Fest o 17:00

Wystarczy wspomnieć, że zgodnie z informacjami przekazanymi przez włoski profil sieci GameStop, jeszcze dziś mamy otrzymać wgląd w nową część jednego z najpopularniejszych tytułów ekskluzywnych na konsolach PlayStation 4. Obok tego mamy niby nic nie znaczące, ale raczej wymowne zdjęcie dawnego szefa Guerrilla Games, a obecnego prezesa wszystkich studiów Sony, Hermena Hulsta, który na fryzjerskim fotelu przekonuje, że dzisiaj jest dobry dzień.

GramTV przedstawia:

Cóż, pozostaje nam czekać do 17:00 i kolejnej prezentacji w ramach Summer Game Fest.

Wczytywanie ramki mediów.

Komentarze
1
FallingStickman
Gramowicz
13/05/2020 15:50

Włoski kanał twitterowy Playstation wspominał o ekskluzywnej grze na Playstation. Nie wsponiali, że chodzi o PS5.  Hulst jest obecnie nadzoruje wszystkie studia Sony, więc też jego potencjalna obecność wcale nie musi oznaczać, że tą grą jest Horizon. Ja bym się raczej spodziewał jakiegoś remastera, który trafi na PS4. Bardzo wątpie, że zapowiedzą jakąkolwiek grę na PS5 przed zaprezentowaniem samej konsoli.