Travis Scott zorganizuje koncerty... w Fortnite – Astronomical tour rozpocznie się już 24 kwietnia

Maria Wawrzyniak
2020/04/21 18:25
0
0

Twórcy z Epic Games poinformowali, że raper Travis Scott zorganizuje w Fortnite trasę koncertową Astronomical.

W dniach 24–26 kwietnia wyruszcie w niepowtarzalną podróż muzyczną wspólnie z Travisem Scottem i zobaczcie światową premierę jego nowego utworu. Astronomical to zainspirowane twórczością wytwórni Cactus Jack doznanie nie z tego świata, stworzone od podstaw w Fortnite. Aby każdy mógł poznać Astronomical, przygotowaliśmy różne daty trasy dla graczy na całym świecie. Wskakujcie na koncert, którego termin najbardziej wam odpowiada, lub obejrzyjcie powtórkę ze znajomymi, jeśli nie udało im się załapać na imprezę na żywo.

Taka wiadomość pojawiła się na oficjalnej stronie internetowej gry Fortnite. Znany raper Travis Scott postanowił zorganizować trasę koncertową w popularnym battle royale, która rozpocznie się w nocy z piątku na sobotę 24 kwietnia o godzinie 1:00 czasu polskiego. Dla tych, którzy będą wówczas spali, odbędzie się powtórka w piątek 24 kwietnia o godzinie 16:00 polskiego czasu. Następny koncert będzie mieć miejsce w sobotę 25 kwietnia o godzinie 6:00 czasu polskiego, a jego powtórka tego samego dnia o godzinie 17:00. Na koniec, w niedzielę 26 kwietnia Travis Scott wystąpi również o północy. To jednak nie wszystko.Travis Scott zorganizuje koncerty... w Fortnite – Astronomical tour rozpocznie się już 24 kwietnia

Z radością ogłaszamy, że Travis Scott stanie się najnowszym dodatkiem do serii Ikony Fortnite jeszcze przed premierą Astronomical. Jego stroje, emotki i wiele innych możecie zdobyć od 21 kwietnia. Jeśli weźmiecie udział w jednym z wydarzeń Astronomical, otrzymacie za darmo lotnię Cyklon Astroworld i dwa ekrany wczytywania! Od 21 kwietnia możecie odblokowywać jeszcze więcej darmowych przedmiotów, kończąc wyzwania Astronomical.

GramTV przedstawia:

Komentarze
0

Nie ma jeszcze żadnych komentarzy. Napisz komentarz jako pierwszy!