News

Ewolucja serii tematem nowego dziennika twórców King’s Bounty 2. Nowe fragmenty rozgrywki

LM, 26.03.2020 14:30 0

Twórcy przybliżają swoją wizję na kontynuację marki i odwołują się do korzeni serii, przy okazji prezentując nowe zapisy rozgrywki. King’s Bounty 2 jeszcze w tym roku na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Firma 1C Entertainment uraczyła nas kolejnym materiałem wideo przygotowanym z myślą o zmierzającej na rynek grze King’s Bounty 2. Tym razem ekipa postanowiła sięgnąć do korzeni serii, by przybliżyć nam jej początki, jednocześnie wykładając nam swoją wizję na rozwój marki. Obok komentarza twórców, obszerny materiał wideo prezentuje też zupełnie nowe fragmenty rozgrywki uchwycone na wczesnej wersji tytułu. Wszystko o ewolucji marki King’s Bounty na załączonym poniżej materiale.

Przy okazji producent i wydawca przypomina, że King’s Bounty 2 zadebiutuje jeszcze w tym roku na PC, PlayStation 4 i Xboksie One. Konkretnej daty premiery nie podano, ale być może poznamy ją wraz z kolejnymi odcinkami dziennika deweloperskiego. Te według wydawcy mają skupiać się na systemach walki, linii fabularnej i grywalnych postaciach.

King’s Bounty 2 połączy rozgrywkę rodem z erpegów z taktyczną turową walką. Całość zaoferuje nieliniową fabułę, nieoczekiwane zwroty akcji i wymagające starcia z przeciwnikami. Jednocześnie twórcy podkreślają znaczenie podejmowanych przez graczy wyborów dla losów fantastycznego świata. Dodatkowe informacje o grze znajdziecie w poprzednim odcinku dziennika, który poświęcono filarom rozgrywki.

https://www.youtube.com/watch?v=TeegbRrpRI0

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze