News

Gordon Freeman nowej generacji. Zobacz projekt bohatera Half-Life na silniku Unreal Engine 4

LM, 22.03.2020 15:40 7

Half-Life powoli wraca do łask, a nowa odsłona – jeśli powstanie – to wyrzuci nas z foteli. Być może również za sprawą oprawy wizualnej.

Już jutro, po wielu latach oczekiwania, Valve wyda na rynku nową odsłonę serii Half-Life, Alyx. Powrót do serii być może nie wygląda dokładnie tak, jak wyobrażali to sobie gracze, ale jeśli tytuł sprosta oczekiwaniom, a wiele wskazuje na to, że tak będzie, to przetrze szlak dla Half-Life 3. Tymczasem grupa Little Red Zombies opublikowała w serwisie ArtStation wykonany na silniku Unreal Engine 4 model Gordona Freemana. Ten pozwala nam zobaczyć, jak w dobie nowej generacji konsol może wyglądać bohater kultowej serii.

Poziom dopracowania i dbałość o detale, zarówno fizjonomii bohatera, jak i jego kostiumu, są zdumiewające. Wyrazy uznania dla odpowiedzialnych za projekt: Nakshatra Solanki i Sri Ram Chandra. Chętnie zobaczymy takiego Gordona w ruchu, a tym bardziej w grze. Rzućcie okiem na załączoną do wiadomości galerię.

Half-Life: Alyx zadebiutuje już jutro na PC Steam z obowiązkowym wsparciem dla gogli VR Valve Index, HTC Vive, Oculus Rift oraz Windows Mixed Reality. 

Myszasty szykuje się do recenzji tytułu, którą już niebawem znajdziecie na łamach naszego serwisu.

gallery:13765

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze