Popkultura

Plan Wiedźmina Netfliksa opustoszał. Prace nad drugim sezonem wstrzymane do odwołania

LM, 16.03.2020 09:20 0

Zdjęcia do drugiego sezonu Wiedźmina trwały wśród ogólnego zamieszania związanego z epidemiami SARS-CoV- 2. Ostatecznie ekipa została odesłana do domów.

Jeszcze wczoraj chciałem na łamach serwisu głosić nowinę, iż pomimo zagrożeń związanych z wirusem SARS-CoV-2 ekipa produkcyjna drugiego sezonu serialu Wiedźmin, nie przerwała prac. Ostatecznie – całkiem słusznie – górę wzięły względy bezpieczeństwa i ekipa otrzymała wiadomości mailowe, informujące o zawieszeniu prac nad serialem na co najmniej dwa tygodnie. W razie konieczności przerwa w zdjęciach może zostać przedłużona o kolejny okres, aczkolwiek wszystko zależy od rozwoju sytuacji.

Drugi sezon serialu Wiedźmin platformy Netflix pozostaje bez konkretnej daty premiery, więc trudno określić, czy przerwa zauważalnie wpłynie na plany wydawnicze platformy. Serial zadebiutuje w 2021 roku i pozostaje jedynie mieć nadzieję, że wszystko przebiegnie już bez żadnych dodatkowych komplikacji. Znacznie lepiej w całej tej sytuacji zdaje się prezentować serial animowany Wiedźmin: Zmora Wilka, który zapewne będzie produkowany w domowym zaciszu. Seria poświęcona przygodom Vesemira ma ukazać się jeszcze przed debiutem drugiego sezonu aktorskiego serialu, ale i tu nie mamy konkretnej daty premiery.

https://www.youtube.com/watch?v=0wCyhF_wARc

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

najnowsze