Powstaje nowe Test Drive Unlimited. Kylotonn deweloperem

LM
2020/03/03 14:35
2
0

Szef działu wydawniczego Nacon potwierdził, że studio Kylotonn pracuje obecnie nad największym projektem w swojej historii – kolejnym Test Drive Unlimited.

Powstaje nowe Test Drive Unlimited. Kylotonn deweloperem

Dobre wieści dla fanów zapoczątkowanego jeszcze w latach 80. XX wieku cyklu gier wyścigowych Test Drive. Wszystko wskazuje, że w drodze jest kolejna odsłona Test Drive Unlimited. Taką informacją podzielił się z redakcją serwisu GamesBeat szef działu wydawniczego firmy Nacon, Benoit Clerc. Podczas wywiadu zdradził, że znane przede wszystkim z serii WRC studio Kylotonn pracuje obecnie nad najambitniejszym projektem w swojej historii, którym jest nowe Test Drive Unlimited.

Nawet jeśli seria ma na karku już ponad 30 lat, to jej zupełnie nowym otwarciem było wydane w 2007 roku Test Drive Unlimited, które wprowadzało szereg nowych elementów i możliwość sieciowej zabawy w otwartym świecie. Sukcesu gry nie udźwignęło w 2011 roku Eden Games z Test Drive Unlimited 2, a cykl na długo trafił na ławkę rezerwowych. Z niej zabrało go Bigben Interactive, czyli dzisiejsze Nacon, które zamierza dać jej kolejną szansę. Trzymamy kciuki.

Co ciekawe, już kilka miesięcy temu rzekomy deweloper Ubisoftu publikował na reddit przecieki związane z Test Drive Unlimited 3. Według ujawnionych przez niego informacji pracować nad grą miał właśnie Kylotonn, a tytuł ukaże się przed końcem tego roku na PC i konsolach. Akcja Test Drive Unlimited 3 ma przenieść nas do RPA, a w porównaniu do poprzednich odsłon gracze otrzymają mnóstwo nowinek. Oczywiście do czasu oficjalnej zapowiedzi, ostatni akapit to jedynie pogłoski.

Kto czeka na Test Drive Unlimited 3?


GramTV przedstawia:

Sprawdź bogatą ofertę gier na PC i konsole w sklepie Sferis.pl

Komentarze
2
fenr1r
Gramowicz
03/03/2020 16:03
MisticGohan_MODED napisał:

Ja właśnie czekam na tego typu grę od ukończenia wspomnianych TDU i TDU 2 przy których bawiłem się znakomicie grając i to nawet na średniej klasy kierownicy.

Forza Horizon 4.

MisticGohan_MODED
Gramowicz
03/03/2020 15:22

Ja właśnie czekam na tego typu grę od ukończenia wspomnianych TDU i TDU 2 przy których bawiłem się znakomicie grając i to nawet na średniej klasy kierownicy.

Do tego przydałoby się coś w stylu Twisted Metala w wersji na PC i będę w pełni usatysfakcjonowany :]